Україна успішно випробувала нову крилату ракету

Відбулися успішні перші льотні випробування нової ракетної техніки — української крилатої ракети наземного базування, яка здатна точно уражати наземні та морські цілі.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов після завершення випробувань.

За його словами, це повністю українська розробка конструкторів державного підприємства «ДержККБ «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами ОПК України.

Турчинов також повідомив, що РНБО, яка координує національну ракетну програму, поставила задачу «розробити комплекси крилатих ракет не тільки наземного, але і також морського та повітряного базування».

«Дальність дії наших крилатих ракет та їх бойове спорядження не суперечать підписаним Україною міжнародним угодам для такого виду зброї», — додав він.

«Для України це дуже важлива подія, тому що після тотального роззброєння української армії відповідно до Будапештського Меморандуму, на озброєнні Збройних Сил України не залишилося жодної крилатої ракети», – зазначив Турчинов.

Share

One Comment

  1. Perry Stjulian

    I just want to tell you that I am just all new to weblog and actually savored you’re web blog. Very likely I’m likely to bookmark your blog post . You actually come with superb articles and reviews. Appreciate it for revealing your blog site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.