Українська військова авіація набирає висоту: Пілотаж полковника Оксанченка визнали найкращим на міжнародному авіапоказі CIAF третій рік поспіль

Пілотаж у виконанні українця Оксанченка визнали найкращим на авіапоказі CIAF у Чехії третій рік поспіль.

Авіація Повітряних сил Збройних сил України повернулася в Україну після успішної участі в 25-му Чеському міжнародному авіаційному показі «CIAF — 2018», який відбувався з 1 по 2 вересня в місті Градец-Кралове.

Як повідомляється на facebook-сторінці Командування ЗС, в авіаційному показі взяв участь особовий склад та авіаційна техніка Повітряних сил Збройних сил України, яка була представлена ​​літаками (Су-27, Су-27УБ та військово-транспортним літаком Іл-76МД), передає Цензор.НЕТ.

Під час проведення авіаційного показу військовий льотчик Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Олександр Оксанченко виконав на літаку Су-27 тренувальний та демонстраційний польоти.

Пілотаж у його виконанні втретє визнано найкращим на міжнародному авіапоказі CIAF-2018 у Чехії.

«Попри несприятливі погодні умови та за підтримки льотного та інженерно-технічного складу 831-ї бригади тактичної авіації Олександр Оксанченко підтвердив високий рівень льотної підготовки. Його пілотаж протягом трьох крайніх років (2016 р., 2017 р. та 2018 р.) визнається найкращим на міжнародному авіаційному показі в Чехії.

Не став винятком і цей рік», — зазначено в повідомленні 831-ї бригади.

Нагадаємо, льотчики-інструктори 831-й БрТА Олександр Оксанченко і Юрій Булавка представляли Україну і на міжнародному авіапоказі Air Show 2018 у Польщі.

Share

One Comment

  1. Leslie Eberlein

    I just want to tell you that I am just new to blogging and honestly loved you’re website. Probably I’m planning to bookmark your blog . You surely come with awesome well written articles. With thanks for revealing your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.