Український гросмейстер зіграв за команду Росії проти України: «Якби кожен з нас хоч раз зіграв за Росію, то будь-який конфлікт вже був би вичерпаний»

«Надсилайте «обнімашки» на знак нашої вічної дружби і братерства»: одеський гросмейстер Богданович за гроші зіграв за Росію проти України.

Одеський гросмейстер Станіслав Богданович зіграв за Росію в інтернет-матчі проти України. Матч був на популярному порталі про шахи Chess.com.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Відповідаю тим, хто не розуміє, чому я грав за Росію.

По-перше, мені за це задонатили (заплатили, — Прим.). Я роблю тільки те, що краще для бізнесу. Поки не було донатів, я чесно не грав ні за кого.

По-друге, я зараз перебуваю в Росії. Було б негарно, будучи гостем, виступати проти тих, хто чинить привітний прийом. Це просто данина поваги», — написав Богданович.

Також він висловив думку, що таким чином допомагає налагодити відносини між країнами: «Вважаю, що таким чином я зробив свій скромний внесок у мир між нашими країнами.

Пора вже нам опам’ятатися і зупинити цю міжусобицю. Можливо, якщо б кожен з нас лише по одному разу зіграв за Росію, то будь-який конфлікт вже був би вичерпаний».

Богданович також запропонував українцям і россиянинам «обійнятися» у коментарях «на знак вічної дружби і братерства».

Зараз його пост видалений зі сторінки в соцмережі.

З цього приводу він написав: «Виявив, що мій божественний пост видалений. Мораль — завжди виходь із соцмереж перед тим, як навіть на хвилинку відлучитися від комп’ютера».

Сьогодні, 3 березня 2020 року гросмейстер внесений в базу даних сайта «Миротворець».

Share