Український «кіборг» розповів євродепутатам, що роблять російські військові на Донбасі

У Європарламенті українські офіцери, волонтери та добровольці розповіли про реальні факти російської військової присутності на Донбасі.

Слухання пройшли під егідою депутата Європарламенту від Польщі Анни Фотиги за участю віце-прем’єра з питань європейської інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, повідомляє «Укрінформ».

Також пройшло обговорення проблем фізичної і психологічної реабілітації українських військових, які брали участь у бойових діях на сході України, відбиваючи російську агресію.

«Я хочу наголосити на прямій російській присутності на Донбасі. З цією метою я прибув сюди, і хочу про це вам розповісти.

Починаючи з 2014 року, я і мої побратими бачили військових з розпізнавальними знаками російської армії, а також військову техніку на території Донбасу, яка виробляється і перебуває на озброєнні в Росії.

Перебуваючи у полоні, я неодноразово спілкувався з офіцерами Російської Федерації», — розповів офіцер ЗСУ полковник Олег Кузьміних.

У свою чергу, брат Олега Сергій Кузьміних розповів про ініціативу створення у різних регіонах України реабілітаційних центрів для українських військових.

«Кожна доля військового є індивідуальною. Але всі ми усвідомлюємо, що є агресія Росії, і ми повинні вистояти», — наголосив Сергій Кузьміних.

До речі, Олега Кузьміна в полоні допитував і катував сам Гіві, проте скорити полковника терористам не вдалося.

Share

4 Comments

  1. Maxie Rehberger

    I simply want to say I am just new to blogging and actually liked you’re blog. Almost certainly I’m planning to bookmark your blog post . You surely come with beneficial articles. Thanks a lot for sharing your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.