Українці критикували Хуга, який частенько не бачив і не чув на Донбасі того, що бачили і чули всі, але будуть за ним сумувати: Хто тепер очолить місію ОБСЄ?

Хуг іде з посади заступника голови СММ ОБСЄ наприкінці жовтня.

Заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг зазначив, що вирішувати, хто обійме його посаду, буде керівництво ОБСЄ і він не може коментувати це рішення.

Заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг покине свій пост 31 жовтня.

Про це він розповів у інтерв’ю російському виданню «Коммерсантъ», опублікованому 26 вересня, пише Гордон.

Хуг підкреслив, що ОБСЄ – не кар’єрна організація і працювати в ній можна не більше ніж 10 років.

За словами заступника голови місії, вирішувати, хто обійме його посаду, буде керівництво ОБСЄ і він не може коментувати це рішення.

Хуг вважає, що сторони протистояння на Донбасі «не виконали навіть базових обіцянок, які вони дали в межах Мінських угод». Водночас заступник голови СММ упевнений, що місія відіграла важливу роль у «стримуванні конфлікту».

Хуг обійняв свою посаду в березні 2014 року. У липні 2018 року заступник голови СММ заявляв, що йому важко оцінити ефективність роботи спостерігачів.

За словами Хуга, станом на липень СММ ОБСЄ на 50% представлена країнами – членами Євросоюзу. Найбільший контингент у ній – американський – 60 осіб. До складу місії входить 37 росіян.

Share

One Comment

  1. Sam Manor

    I simply want to mention I’m newbie to blogging and site-building and truly liked your blog site. Likely I’m want to bookmark your website . You absolutely come with very good stories. Many thanks for revealing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.