Українці не побачать, але, на жаль, відчують: Завтрашнє сонячне затемнення несе зaгрозy для здоров’я: хто в групі ризику

Сонячне затемнення 2 липня несе загрозу для здоров’я: хто в групі ризику

Сонячне затемнення трапиться у вівторок, 2 липня о 22:17 за київським часом.

Астрономічне явище буде відбуватися в одинадцятому градусі Рака і чинитиме вплив на фізичне і психоемоційне здоров’я людей.

Про те, хто опиниться в групі ризику, розповіла астропсихолог Валентина Віттрок, передають Факти.

Хоча сонячне затемнення зможуть спостерігати лише жителі деяких країн Південної Аменрики, українці також відчують негативний вплив астрономічного явища.

Астропсихолог попереджає, що особливо обережними в цей день потрібно бути всім. Але більш за все варто бути пильними Ракам, а також тим, у кого в гороскопі в цьому знаку розташувалися важливі для життя події.

«У групі ризику також перебувають представники знаків так званої «кардинальної четвірки», в яку, крім Рака, входять Терези, Овен і Козеріг», — стверджує Валентина Віттрок.

В цей період представники вищеназваних знаків можуть відчувати дискомфорт у грудях і шлунку, зростає ризик зараження вірусними інфекціями. А на роботі можуть виникати конфлікти.

Астропсихолог зазначає, що під час сонячного затемнення підвищується ризик серцево-судинних захворювань, оскільки Сонце управляє серцем.

Вчені довели, що організм людини починає гостро реагувати на затемнення, як тільки диск Сонця починає закриватися Місяцем.

А через годину після початку затемнення у гіпертоніків підвищується тиск, судини звужуються, а серце збільшує потужність викиду крові.

Особливо важко перенесуть затемнення гіпертоніки і люди з серцево-судинними патологіями.

Також астропсихолог рекомендує перенести на інший час заплановані важливі зустрічі чи поїздки. А також радить не сприймати всерйоз образи і не надто вірити гучним обіцянкам.

Валентина Віттрок рекомендує провести 2 липня в спокійній обстановці, не роблячи нічого неординарного або ризикованого. Цей час сприятливий для духовних практик, а також для сім’ї.

 

Share