Україну посеред квітня замете снігом: весна іде та все повз нас

Уже у середу, 14 квітня, Україну накриють заметілі. У більшості областей також суттєво похолодає.

І Укргідрометцентр, популярний метеоролог Наталка Діденко в один голос стверджують, що західні регіони потерпатимуть від мокрого снігу з дощем упродовж 14 – 15 квітня. Температура повітря опуститься до +6…+8 градусів.

Найпрохолодніше буде в Івано-Франківську та Чернівцях. Стовпчики термометра там максимально піднімуться лише до +4…+6 градусів.

В інших регіонах України буде хмарно, але без опадів. Найсуттєвіше потепління прогнозують на півночі. Зокрема, у Харкові 14 квітня температура повітря прогріється до +18…+20 градусів.

У Києві середня температура коливатиметься від +12 до + 16 градусів.

Повернення зими підтверджує також синоптикиня Наталка Діденко.

У західній частині України, на півночі та подекуди у центральних областях, тих, що західніше, 14-15 квітня знову очікується похолодання і навіть можливий – рррр – мокрий сніг, – заявила синоптик

Проте, вже з 16 квітня заметілі припиняться, однак всю територію України вкриють дощі. Похолодання водночас, схоже, затримається надовго.

У п’ятницю, 16 квітня, на Заході синоптики прогнозують лише від +6 до +11 градусів. В інших областях середня денна температура становитиме +11…+13 градусів.

Найтепліше буде на Луганщині. Там стовпчик термометра підніметься до +18 градусів.

Діденко зазначає, що ввечері 14 квітня з заходу Європи в західні області — Львівську, Волинську Івано-Франківську — почне підповзати мокрий сніг.

У Києві у вівторок хмарно, а температура повітря буде коливатися в межах + 12 + 14.

https://www.facebook.com/tala.didenko

Share