Уперше! Підписано важливий оборонний документ з Японією. Жодна держава східноєвропейського регіону не має такого договору

Україна та Японія підписали меморандум щодо співробітництва та обмінів у сфері оборони

З 11 по 12 жовтня українська делегація на чолі із заступником міністра закордонних справ Василем Боднарем та заступником міністра оборони з питань європейської інтеграції Анатолієм Петренком здійснила візит до Японії, під час якого було підписано Меморандум між міністерствами оборони країн щодо співробітництва та обмінів у сфері оборони.

Як зауважив Василь Боднар на своїй сторінці у Twitter, підписання меморандуму – це якісно новий крок для розвитку оборонно-безпекової співпраці, пише Канал 24.

За його словами, Україна – перша держава східноєвропейського регіону, з якою Японія підписала подібний документ.

Водночас на сайті посольства України у Японії зазначається, що метою Меморандуму між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Японії є створення умов для просування двосторонньої співпраці та обмінів у сфері оборони.

Також під час візиту українська делегація:

– зустрілася з парламентським віце-міністром закордонних справ Японії Кендзі Ямада (сторони обговорили сучасний стан та перспективи співробітництва, а також актуальні питання міжнародної та регіональної безпеки);

– відвідала базу Морських сил самооборони Японії «Йокосука» та провела зустріч з начальником зазначеної бази віце-адміралом Годзіро Ватанаб;

– взяла участь у українсько-японських консультаціях з питань безпеки (сторони обговорили широке коло питань, які становлять взаємний інтерес, насамперед щодо глобальної та регіональної безпеки, а також перспектив розширення двостороннього співробітництва у сфері безпеки та оборони).

 

Share

One Comment

  1. Myrta Martinez

    I simply want to tell you that I am just newbie to blogging and site-building and definitely loved you’re web blog. Most likely I’m want to bookmark your blog post . You absolutely come with excellent article content. Appreciate it for sharing your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.