Уперше в Україні, але чи востаннє? За що з Національного університету імені Шевченка звільнили доцента: Викладач не міг повірити, що це не жарт

Через секс-скандал у Національному університеті імені Шевченка звільнили викладача.

Студентки Інституту біології та медицини звинуватили викладача ботаніки Петра Романенка у сексуальних домаганнях і вимагали звільнити його з посади

Викладача Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доцента Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Петра Романенка, якого студентки звинуватили в сексуальних домаганнях, звільнили із займаної посади, повідомляє сайт ВИШу, пише 112.ua..

29 січня до ректорату університету надійшла заява від студентів Інституту біології та медицини щодо, на їхню думку, неправомірної поведінки доцента Романенка під час проведення навчальної практики в Канівському природному заповіднику влітку 2018 року.

У колективній скарзі студентки звинувачували викладача ботаніки в сексуальних домаганнях і вимагали звільнити його з посади.

За їхніми словами, впродовж місяця практики викладач ботаніки «неодноразово чіплявся до студенток, торкався їх без дозволу та відкрито заявляв про свій сексуальний інтерес».

Була створена комісія для вивчення порушених у заяві питань. За результатами роботи комісії було виявлено низку порушень і недоліків, допущених при проведенні навчальної практики.

Також повідомляється, що «окремі дії та висловлювання доцента Романенка визнано такими, що не відповідають нормам етики науково-педагогічних працівників», а тому він звільнений.

Share