Усе частіше виявляється, що «нові» обличчя нової влади спотворені старими плямами корупції і безчестя

Останніми днями неабияк активізувався народний депутат, голова комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Богдан Яременко, за заявами і коментарями якого дідусь давно спостерігає із лагідною посмішкою, пише на своїй сторінці у Facebook історик з ніком Свирид Опанасович.

Богдан Васильович ніби створений для того, аби надійно дискредитувати усе, на захист чого він виступає, а після кожного його виступу ряди противників чинної влади стрімко збільшуються та сердито гуртуються. Що в принципі непогано.

Але я дивлюся, дехто із небайдужих громадян пробує вступити із цим діячем у предметну дискусію. Даремно.

Будь-яка спроба полемізувати із Яременком миттю перетворюється на малоестетичну сварку, в ході якої цей слуга щедро розкидується словами на кшталт “дурні”, “телепні”, “срати” та іншими подібними дипломатичними термінами і дідові одразу стає за дипломата Яременка якось незручно.

Думаю, що дискутувати з ним і зовсім не слід, краще огорнути його турботливою увагою. Ми з вами, друзі, солідні люди, можна сказать пани, а кожен досвідчений пан знає, що на слуг не варто кричати. І дискутувати із слугами не слід, це принижує.

Слуг треба виховувати. Терпляче, твердо та послідовно.

Дідусь взагалі думає взяти над слугою Яременком персональну опіку однак із умовою. Умова проста — Богдану Васильовичу слід бути чемним та слухняно виконувати дідові доручення. І дуже раджу поставитися до виконання цих доручень максимально відповідально.

Отже народному депутату, слузі Яременку доручається публічно поінформувати громадськість про обсяги та джерела фінансових надходжень до так званого “Майдану закордонних справ” за п’ять б’юджетних років, з 2014-го по 2019-ий рік.

Протягом яких пан Яременко ніде не працював, але мав достатньо коштів на утримання згаданого “Майдану ЗС”, оренду ошатного офісу у престижному районі столиці, утримання штату співробітників, регулярні поїздки за кордон тощо.

Грошей там судячи з усього було не дуже багато, може пару якихось сотень тисяч доларів. Ну, може один-два мільйони. Але звідки вони?

Я не виключаю, що слуга Яременко ночами трудився на вокзалі Київ-товарний розвантажуючи вагони і чесно ті гроші заробив. Тоді прошу опублікувати відповідні документи.

Богдане Васильовичу, нам нецікаво порпатися у чужих кишенях. Але ви голова комітету ВРУ і претендуєте на те, аби бути одним із центрів формування зовнішньої політики нашої держави. І нам, небайдужим громадянам, слід знати хто ви є – порядний слуга народу чи чийсь наймит. Чий?

І, до речі, вашим закордонним колегам із європейських парламентів також цікаво кому вони тиснуть руку та посміхаються – респектабельному українському політику чи черговому корумпованому мерзотнику?

Погодьтеся, у ці питання давно слід внести ясність. Ви п’ять років ніде не працювали, прозорих і законних доходів не мали. Бідували? Не схоже, принаймні зовні чудово виглядаєте, не охляли. Тому давайте, зізнавайтеся. Хто ті погані дяді, які вас корумпували?

Не бійтеся, ми тут усі свої, нас важко чимось здивувати.

Ага, іще вам одне доручення. Факультативно. Народні депутати і цього скликання ВРУ користуються чомусь дипломатичними паспортами. Навіщо вони вам? Для роботи вони депутатам точно не потрібні. Для понтів?

Чи може дипломатичними паспортами народним депутатам зручніше прикривати за кордоном якісь не дуже пристойні оборудки?

А між тим ситуація доволі неприродна – пани-громадяни українці подорожують із звичайними закордонними паспортами, а їхні слуги – з дипломатичними. Непорядок.

Займіться цим питанням, не зволікайте. І в першу чергу заберіть дипломатичний паспорт у Медведчука та здайте його в МЗС для утилізації. Ну, ви знаєте як це робиться.

Про виконання прошу негайно доповісти, але не забувайте і про головне доручення – ми чекаємо на повний фінансовий звіт “Майдану ЗС”. Після чого поговоримо вже предметно. У тому числі пройдемося і по звивистій та суперечливій еволюції ваших, так би мовити, геополітичних воззреній.

Виконуй. Те

P.S. Друзі, аби Богдан Яременко не думав, що ці доручення лише дідові забаганки, на які можна не звертати уваги, прошу вас підтвердити чинність даних слузі Яременку доручень лайками і коментарями.

Share