В окупованому Криму раптово виникла ще одна надзвичайно складна проблема. Священники РПЦ вже панікують

У Криму закінчились місця на кладовищах: окупанти знайшли вихід.

У Криму по-новому боротимуться з нестачею місць на кладовищах.

В окупованому Росією Криму через недостатню кількість місць на кладовищах запустять крематорій.

Він запрацює на початку серпня в Сімферопольському районі — у селі Гвардійському.

Його власник, віце-президент Союзу похоронних організацій Михайло Ремез розповів про специфіку роботи підприємства, передають РІА «Новости».

«Є 2 види крематоріїв: у першому можливе проведення обрядових процесів, у другому, який побудований у нас, — немає. Тут не зможуть бути присутніми родичі померлих, тільки представники похоронних організацій», — пояснив Михайло Ремез.

Процедура кремації займає близько години.

«У нас є спеціальний апарат, який видає штрих-код на неспаленому матеріалі. Він наклеюється на труну, щоб за допомогою зчитуючої апаратури ідентифікувати особу людини.

Потім труна подається до кремаційного блока, а потім — до печі. Кремація займає 50-60 хв. Викиди в повітря після спалювання тіл не мають негативного впливу на екологію.

Фільтрується згоріле повітря, адже людина майже повністю складається з води. Утворюються діоксини, але для боротьби з ними у нас є система фільтрації.

Для цього потрібно знизити температуру диму на половину — до 400 градусів.

Це обладнання розроблено в Китаї за програмою захисту навколишнього середовища «, — розповів Ремез, вказавши, що стандартний спосіб поховання тіл у землі завдає набагато більшої шкоди екології.

Зазначається, що новий вид поховання вважають прийнятним далеко не всі релігії світу. Російська православна церква Московського патріархату вважає, що тіла потрібно ховати в землю.

Не визнає кремацію й іслам, винятком можуть стати тільки екстрені випадки.

У окупованому Росією Сімферополі виникла проблема з нестачею місць на кладовищі.

Повідомляють, що єдиний цвинтар, де зараз можна проводити поховання, можуть закрити вже через рік.

Share

One Comment

  1. Trent Tomshack

    I just want to mention I am very new to blogs and really loved you’re blog. Very likely I’m want to bookmark your site . You certainly come with amazing article content. Thank you for sharing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.