В РФ називають Україну «страна 404», натякаючи, що нас нібито немає. А ми є! Це у нас зникають «іхтамнєти», це ми вбиваємо цвяхи в труну «русскага міра», один за одним.

Якщо сісти в машину і поїхати на схід, то врешті-решт ваше авто доїде до кордону України.

А за тим кордоном є інша країна, велика і теоретично – могутня. Люди, які там живуть, іноді зверхньо називають Україну «Страна 404», натякаючи на те, що її нібито немає.

За дивним збігом обставин ці ж самі люди відправляють в Україну солдат, які у нас десь зникають.

Росіяни так і кажуть: «Іх там нєт»… Ці загадкові зникнення — вірогідно, результат дії невідомого науці вірусу, що (задля запобігання паніки серед населення) має шифровану назву «ЗСУ», пише Rudenko Yury у Facebook на сторінці спільноти «Повернись живим»

Станом на зараз відомо, що вірус діє лише на людей із зайвою хромосомою, а для тих, хто може без проблем вимовити слово «паляниця», небезпеки не становить.

Менше з тим. Гуртом легше й батька бити. Минулого місяця благодійники (хто десяткою, хто кількома портретами Григорія Сковороди, а хто і зображеннями американських президентів) гуртом назбирали 1 797 102 гривень.

Багато це чи мало, нехай вирішують «таваріщі з ФСБ», які нас постійно читають, іноді лайкають, а коли сподобалось, то навіть і репостять.

Отримані гроші одразу пішли на добру справу. Було закуплено 15 тепловізорів (1 032 000 грн) для того, щоб краще бачити, та комплекс радіомоніторінгу «Кажан-2» з додатковими аксесуарами (20 964 грн) – щоб краще чути хворих на «русскій мір» людей.

Для більш ефективних досліджень було придбано хитрий 24-вольтовий акумулятор та зарядний пристрій для нього за 32 695 грн.

Для того щоб реально оцінити масштаби епідемії, було придбано октокоптер та два квадрокоптери. Загалом три літальних апарати обійшлися в 147 900 грн.

Окрім цього, для потреб українських «епідеміологів» було закуплено різного інструменту, батарейок, перископів, сошок для гвинтівок 45 на суму 36 170 грн.

Також за 31 855 грн було придбано 35 легких кевларових бронежилетів.

І це ще не все.

За останніми даними, в районі Маріуполя, окрім вірусу «ЗСУ», з’явилася ще одна болячка, яка не дає громадянам РФ спокійно спати. Вірус під кодовою назвою «ВМС».

Екіпаж буксира «Корець» отримав окуляри нічного бачення за 39 620 грн та бінокль KONUS Tornado за 3 400 грн…

…І от з цього місця «жартівливий» тон доповіді стає недоречним. Адже ситуація у Приазов’ї хоча і контрольована, але складна.

Не секрет, що біля державного кордону Російська Федерація тримає велику кількість техніки і солдат. Не секрет, що інцидент в Чорному морі, захоплення українських кораблів з екіпажами та міжнародна реакція на цю подію можуть стати каталізаторами війни.

З непередбачуваними наслідками…

…Але час боятися Росію минув 2014 року. Тоді ми були голі, босі і налякані. Зараз усе інакше.

Зі старих запасів фонду, які були на складі або в ремонті, Одеська академія отримала два оптичних приціли, до 58-ї бригади поїхав саундмодератор (глушник) 338 калібру, 131-й розвідбат та підрозділ «страшного Правого Сектору» отримали по квадрокоптеру, підрозділ аеророзвідки – два таких апарати.

54 бригада отримала три планшети зі встановленим ПЗ «Броня» та один кутомір, 1 танкова бригада – два планшети і один кутомір. Ці гаджети дозволяють перетворювати стару БМП-1 (наприклад) у таку собі кишенькову САУ.

Окремий розвідбат десантно-штурмових військ отримав три тепловізори. 10 бригада – три планшети «Броня», три кутоміри, підзорну трубу та оптичний приціл. А 57 бригада – один квадрокоптер та аж 29 тепловізорів.

Отже, вартість лише «складських запасів», які цього місяця поїхали на фронт, становить 2 816 408,82 гривень.

Певно, «таваріщі палковнікі» з ФСБ зараз сидять з калькуляторами, познімали кашкети и чешуть потилиці. Як це так, благодійники пожертвували мільйон сімсот тисяч, а на фронт поїхало два мільйони вісімсот?

Так от, «таваріщі палковнікі», це не магія, це – Україна.

Це країна, де зникають «іхтамнєти», це народ, який любить свою Батьківщину, це армія, яка боронить свій народ. Це банда, яка забиває цвяхи в труну «русскага міра» … один за одним.

Підтримай свою армію тут: https://goo.gl/eZZja2.

Передай пекельний привіт загарбникам.

 

Share