В Росії готують “казачьи подразделения” для придушення виступів в ОРДЛО

За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, керівництво РФ активізувало роботу для зриву розгортання на Донбасі миротворчої місії ООН.

Як передає “Новинарня“, про це розповів на брифінгу у вівторок, 13 березня, речник Міноборони з питань АТО Дмитро Гуцуляк.

“На полігонах ЗС РФ, розташованих у прикордонних з Україною областях, здійснюється прихована підготовка так званих загонів «русских казачьих организаций» для подальшого направлення на тимчасово окуповані території сходу України”, – сказав він.

Встановлено, що основна спрямованість підготовки “казачьих подразделений” свідчить про можливість їх залучення до заходів з придушення акцій громадської непокори на тимчасово окупованих територіях, у т.ч. шляхом дискредитації виступів місцевого населення невдоволеного російською окупацією, зазначають у ГУР.

“Серед інших основних напрямів підготовки цих «казаков» є напрацювання ними спроможностей з організації та проведення провокаційних антиукраїнських заходів для створення ілюзії зростання кількості прихильників т.зв. «ідеї руського мира» на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей”, – сказав полковник Гуцуляк.

Нагадаємо, у розмові з блогерами президент Петро Порошенко висловив намір “дотиснути” питання введення на Схід України міжнародної миротворчої миротворчої місії як головний інструмент вирішення проблеми з ОРДЛО.

Share

3 Comments

  1. Arthur Demosthenes

    I just want to mention I am newbie to blogging and site-building and seriously enjoyed your website. More than likely I’m likely to bookmark your site . You definitely have terrific posts. Thanks a bunch for sharing with us your web site.

  2. Cliff Herskovits

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.