В Росії готують “казачьи подразделения” для придушення виступів в ОРДЛО

За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, керівництво РФ активізувало роботу для зриву розгортання на Донбасі миротворчої місії ООН.

Як передає “Новинарня“, про це розповів на брифінгу у вівторок, 13 березня, речник Міноборони з питань АТО Дмитро Гуцуляк.

“На полігонах ЗС РФ, розташованих у прикордонних з Україною областях, здійснюється прихована підготовка так званих загонів «русских казачьих организаций» для подальшого направлення на тимчасово окуповані території сходу України”, – сказав він.

Встановлено, що основна спрямованість підготовки “казачьих подразделений” свідчить про можливість їх залучення до заходів з придушення акцій громадської непокори на тимчасово окупованих територіях, у т.ч. шляхом дискредитації виступів місцевого населення невдоволеного російською окупацією, зазначають у ГУР.

“Серед інших основних напрямів підготовки цих «казаков» є напрацювання ними спроможностей з організації та проведення провокаційних антиукраїнських заходів для створення ілюзії зростання кількості прихильників т.зв. «ідеї руського мира» на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей”, – сказав полковник Гуцуляк.

Нагадаємо, у розмові з блогерами президент Петро Порошенко висловив намір “дотиснути” питання введення на Схід України міжнародної миротворчої миротворчої місії як головний інструмент вирішення проблеми з ОРДЛО.

Share

One Comment

  1. Arthur Demosthenes

    I just want to mention I am newbie to blogging and site-building and seriously enjoyed your website. More than likely I’m likely to bookmark your site . You definitely have terrific posts. Thanks a bunch for sharing with us your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.