В Україні 2038 дітей, чиї батьки загинули в АТО. Подивіться їм в очі, росіяни. Це ваші найманці з вашої зброї вбили їхніх батьків

Станом на грудень 2017 року в Україні нараховувалося 2038 дітей військовослужбовців, чиї батьки загинули на Донбасі внаслідок російської агресії.

Як передає “Новинарня“, про це повідомила перша заступниця голови ВР, уповноважена президента з питань Донбасу Ірина Геращенко на презентації у Верховній Раді календаря “Погляд майбутнього” громадської організації “Серця кіборгів”.

“12 дітей, чиї татусі загинули. 12 пар очей. 12 цитат про Тата. Діти пишаються батьком-героєм, але мріють про живого тата…” – описала вона календар у “Фейсбуці”.

Ірина Геращенко відкрила фотоекспозицію в кулуарах парламенту разом з Анатолієм Свиридом, керівником ГО “Серця кіборгів”.

“Росіяни, подивіться в очі цим дітям. Це ваш президент Путін, ваші найманці, ваші маріонетки на Сході України з вашої зброї вбили татусів цих дітей. Кремль зробив цих малих українців сиротами. І цього ми не забудемо ніколи”, – заявила Геращенко.

“Хтось там плаче за котом Матроскіним (12 березня помер актор Олег Табаков – “Н”), а в мене немає сліз після 2014-го за жодним росіянином, що підтримав війну і вбивство українців. Це водорозділ”, – оголосила віце-спцкер.

“Придбала кілька календарів й звертаюся до колег-депутатів і журналістів: підтримайте ідею.

Зібрані кошти підуть на оздоровлення дітей, що втратити батьків”, – додала учасниця гуманітарної підгрупи в ТКГ.

Геращенко додала, що з 2014 року внаслідок російської агресії вдовами залишились 1404 жінок, 2220 жінки втратили свої синів, 229 тисяч дітей стали внутрішньо переміщеними особами.

32 тисячі дітей проживають в населених пунктах поблизу лінії зіткнення, від мін покалічено 68 дітей.

Share

One Comment

  1. Eddy Bocchini

    I just want to tell you that I am just new to blogs and certainly liked your web blog. Almost certainly I’m planning to bookmark your site . You surely have terrific posts. Thank you for revealing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.