Вадима Тітушка на весь світ «прославив» Майдан. Сьогодні фатальне прізвище затягує хлопця в кримінальну безодню

Від “тітушки” через Майдан назад до бандита. Як складалася біографія Вадима Тітушка.

Правоохоронці оголосили у розшук Вадима Тітушка, чиє ім’я після подій 2013-2014 років символізує найманих хуліганів для участі в політичних акціях.

Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

“Тітушко, людина, прізвище якої стало вже власною назвою та символізує провокаторів-запроданців, сьогодні оголошений у розшук за скоєння тяжких злочинів на території Київщини.

Так, Вадим Тітушко, 1993 р.н., обґрунтовано підозрюється у здійсненні розбійних нападів у складі організованої групи з метою пограбування”, – написав начальник кримінальної поліції.

“Дивна людина, яку час та сумнівна слава нічому не навчили”, – додав Аброськін.

“Тітушками” в Україні називають маргіналізованих найманців (зокрема, вихідців зі спортивного або кримінального середовища), які використовуються для провокацій, силових акцій, залякування зриву політичних, публічних заходів, тощо.

Цей термін виник у травні 2013 року, після інциденту на акції “Вставай, Україно”, в якому фігурував спортсмен із Білої Церкви – майстер рукопашного бою Вадим Тітушко. Тоді він побив журналістів Ольгу Сніцарчук і Влада Соделя.

Вони пішли з нападником на мирову угоду, й Тітушко отримав за рішенням суду три роки умовно.

Свою участь у групі оплачених бійців для протидії опозиціонерам на акції Вадим пояснював тим, що “у спортсменів немає грошей, а тренуватися треба”.

Широкого вжитку термін “тітушки” набув у час Революції гідності, коли використання провокаторів тодішньою владою набуло масового характеру.

Сам Вадим Тітушко розповідав, що в період Майдану допомагав революціонерам – рубав дрова, стояв на блокпосту на трасі. Він заявляв, що засуджує дії “Беркута” в Києві та шкодував і вибачався за свої дії на акції 2013 року.

Згодом, у 2015 році, Тітушко розповідав в інтерв’ю, що допомагає президенту білоцерківської федерації рукопашного бою тренувати дітей, брав участь в організації турніру з фрі-файту і рукопашного бою.

Молодик навчався в Білоцерківському національному аграрному університеті, планувався отримувати другу вищу освіту, вчитися далі в Києві чи Харкові на юриста або в університеті фізкультури і спорту, відкривати свій бізнес.

За словами Тітушка, до ЗСУ його тоді не мобілізували через незняту судимість (умовний строк).

У 2016 році було відомо, що Вадим надалі займається спортом та працює керівником відділу фізичної охорони в одному з охоронних агентств Києва.

Share

One Comment

  1. Asa Rincones

    I simply want to say I’m new to weblog and actually loved this page. Probably I’m want to bookmark your blog . You really come with amazing well written articles. Regards for sharing with us your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.