Весь світ знає про українку Ірину Довгань з Донеччини. Подивіться, хто тепер живе в її рідному домі. Нехай не буде цим зайдам долі на чужій землі

Цей пост Ірини Довгань викликав цілий шквал відгуків. І вас він не залишить байдужими…

«Четвертий рік в моєму житті людство поділилось на чорне і біле. На співгромадян і лютих ворогів. Бо вороги вбивають українців, грабують їх.

Для мене ці слова мають особливе значення.

Бо в моєму домі в Ясинуватій живуть саме такі: що вбивають і грабують.

Четвертий рік залишається спостерігати в соцмережах, як гарно живуть вони в моєму домі. Як ростуть їхні доньки.

Доньки, які гарно позують на тлі намальованої руками моєї Тані картини, на фоні каміння, яке викладав на стінах мій чоловік.

Вони всі добре почувають себе у моєму дворі, серед моїх квітів і дерев, ходять моїми сходинками, комфортно сидять на моїх меблях.

Єдине, що якось тримає мене, це віра у нашу перемогу.

Що, не прийдуть у березні «миролюбці» до влади, і мені не треба буде з моїми, “квартирантами” домовлятись….

Ірина Довгань.»

Мережі вибухнули відгуками і коментарями:

«…Це з тих «щасливців», що хвалилися якось в соцмережах, яка їм дісталася квартира — дочці до весілля — з меблями, посудом та постільною білизною, що раніше вони про таке і мріяти не могли! ((( Тварюки, мародери і злодіюги!

Щоб вони день і ніч спокою не знали в чужій хаті і жодної дитини не зачали на тих постілях!

Ірочко, не уявляю, як Вам тяжко це спостерігати, але їм не минеться! Низький уклін Вам за Ваш подвиг і самопожертву, нехай всі Сили Небесні зберігають Вас!»

«…Колись вже таке було, коли українців вивозили в Сибір, а в їхні хати заселяли ,,братский народ». Суки і тварюки,вони за все получать!!!
Не вибирайте тих, хто хоче домовлятися з путлєром, він не договірний, як і його оточення. Вони хочуть, щоб усе було тільки на їхніх умовах. А це знову рабство.

Хоч Порошенко не всім подобається,але він разом з усіма патріотами, волонтерами, бійцями відстоює країну, він не дав путлєру захопити вісім областей України, добився санкцій проти московії, відновив армію, вкладає у неї свої власні кошти. А такі, як Юля, здадуть путлєру Україну без бою. Зеленський хоче домовлятися з ворогом, але з чортом не можна домовитися, йому можна тільки продати душу.

А всі ці гади,що захопили українські землі та ваші оселі, отримають свої 2 метри під землею».

«…У них така феесбешна вказівка заселятися в будинки проукраїнських активістів. В моїй вони теж оселилися. Вселялися до 5 липня 2014. Розграбили начисто! Але жили там перелякано і тихо.

Огиднішою була реакція більшості моїх сусідів. Вони одразу подружидися з новими мешканцями, допомагали їм, приймали від них подарунки нашими домашніми речами…»

Share