Ви нас ще не знищили? Ми зробимо все, щоб вам зручніше було: нова адміністрація готує референдум про дружбу з Росією

«Я не розумію всієї цієї вечірньої істерики з приводу слів Андрія Богдана щодо референдуму про домовленості з Росією.

Чого ви очікували?

Людина призначена головою адміністрації президента. Майже богом. І вона просто говорить, що думає насправді, тому що більше не потрібно ховатися, брехати, бути на нелегальному становищі, написав відомий політолог Віталій Портніков.

Вона — господар, ми — ніхто. А домовленості з Росією — це те, про що ми недавно читали в інтерв’ю іншого господаря, який бог не тому, що його призначають, а тому що у нього є гроші й хуцпа.

І тому що він може призначати інших богами, напівбогами і навіть президентами.

І він чітко сказав, що час закінчувати ось це все. А щоб не звинуватили в зраді — дадуть проголосувати народу. Нехай народ сам себе зрадить.

Й якщо тільки Кремль дійсно є частиною цього плану — все вийде. І ми отримаємо державу в державі, що буде дивитися Російське телебачення, жити в «русском мире» і голосувати на українських виборах.

І неформальні кордону цієї держави потроху розширяться на весь схід і південь нашої країни. Ось вам і дві України в одній, союз Малоросії і Новоросії.

А, ще ця нікому не потрібна Галичина, забудьте.

Так врастопирку і будемо жити. Бідно. Але мирно.

І не розповідайте мені, що наші громадяни за це не проголосують. Проголосують. Ще й як.

Якщо Україна не змогла використати шанс Майдану і агресії для національної консолідації, то що ще їй може допомогти?

Якщо навіть після Майдану наші політики залишилися бізнесменами, а наші громадяни наївними мрійниками, які вірять телевізору, то чому б і не проголосувати?

Сьогодні немає нікого, хто міг би зупинити цей процес. Немає серед політичної еліти, немає серед народу.

Просто нікого. Нікого, хто б зрозумів, що мова йде вже про реальний розкол країни, який може виявитися не за горами — надто вже стрімко все розвивається.»

Допис Портнікова, як завжди викликав справжній шквал відгуків:

«…Никому война  не нужна, но у меня хватает ума понять, что мир с РФ обойдется Украине и украинцам в разы дороже чем война! Примеров тому масса и хороший пример Украина 1918 и Финляндия 1938г.

Украинцы в 1918г. выбрали мир с РСФСР, отказавшись от Независимости, взамен получили массовый террор, Голодомор и войну! Погиб каждый четвертый! До 20 млн убитых суммарно! Цена мира!

А фины выбрали войну, погибло около 40 тысяч. Разницу сами вычислите?

Выводы сами сделаете и какие шансы уцелеть вашим детям при мире и войне с РФ?»

«…Це я ще не згадав тих військових, які босими ногами по сирій землі ходили з автоматами в руках, а через декілька днів на тих позиціях вже були російські танки.

«…За що всі ці люди помирали? За що родичі всіх цих людей мали страждати? Щоб повернути все знову? Сльози на очах (без перебільшень), коли Україна грає за сценарієм Коломойського, який ще пів року тому усі дії Зеленського розповів змі».

«…Готуйтеся голомозі. Чекали на фішки? – маєте. Референдум перший — з мокшами чи з Європою? Референдум другий – нахер нам той Крим?. Референдум третій – нахер нам та мова. Референдум четвертий — федералізація, п’ятий, шостий… В *стране дураков* тільки так і роблять – голомозі самі все зроблять своїми ж руками – і штани знімуть, і самі себе і висічуть. 73% унтер-офіцерських вдов.»

«…Через вашу тупу пиху, бл*дське ви єдине джерело влади, почалося руйнування держави. Через вашу тупу пиху і країна зникне. Так що не партесь – один референдум зробіть, тай все — * хотим под царем-батюшкой бьіти*. Раби ви сучі»

«…Ситуація один в один 2013 рік, тільки без майдану. Адже в ньому просто немає сенсу. 73% проголосували за хліб замість свободи значить будуть позбавлені і хліба і свободи.»

«…Виборці Зеленського, ви за це голосували? За ці зміни? Тепер, знаючи наш народ, я не здивуюся, якщо на так званому референдумі вони й за дружбу з Росією проголосують, і Україну перетворять у міні-філіал російського дешевого попсового шоу… Їм же все рівно, лиш би не Порох. Браво! Вони вибрали те, що заслужили, але чому інші мають терпіти все це безглуздя? Краще б фільм «Брексіт» подивилися, відірвалися б від Кварталу і ТСН, якщо розумними британцями можна так маніпулювати, то що вже казати про нашого недалекого виборця!»
«…Всьо правільно. Нарід усєгда прав. Бізвіз на хлєб не намажешь. При Януковічє било луччє. Украіну нігдє не ждут. Європа устала од Украіни. Нехай вєрнут «Сватов» і доллар по восем по тєлєвізору! В смислє, «Сватов» по тєлєвізору, а доллар просто по восєм. І не надо дєліть людей. Нарід устал.»

«…Ну ось і сталось.
Радуйся, народ.
Без пафосу, без сліз і нагород.
Сказав, як то відрізав — не згрішу,
коли я каменя на камні не лишу.

Радій народе. Йде військовий марш.
Вчорашній день вже мріє про реванш.
Вилазять тіні з пилу й нафталіну.
І лиш солдат говорить — Не загину.

Галина Потопляк»

Share