Війська таки відведуть, але в новоствореній «сірій зоні» Зеленський залишає Нацполіцію… Нацкорпус не визнає «сірих зон». Чи не дійде до протистояння між своїми?

Золоте перед розведенням військ: Нацполіція посилює присутність, “Нацкорпус” обіцяє не відступати.

Напередодні розведення військ, початок якого був запланований на понеділок, 7 жовтня, поліція України посилила свою присутність у Золотому на Луганщині.

До 17 співробітників, які наразі працюють у відділку поліції населеного пункту Золоте-4, додадуть ще 19 осіб.

У зоні розведення перебувають 122 будинки, повідомив “Громадському” заступник голови Нацполіції Вадим Троян, пише Новинарня.

За його словами, місто Золоте патрулює спецпідрозділ патрульної служби поліції “Світязь”.

Троян напередодні розведення сил зустрівся з місцевими мешканцями і запевнив, що Нацполіція залишиться у Золотому-4.

При цьому він зазначив, що обсяг території, який доведеться контролювати без присутності українських військових, вдвічі більший, ніж у Станиці Луганській.

“Там перед позиціями ЗСУ опинились 74 будинки. Розумію, що багато хто нагнітає, але ніхто нікого не кине”, — заявив Вадим Троян.

Цього ж дня лідер партії “Національний корпусу”, колишнй нардеп, перший командир полку “Азов” Андрій Білецький разом з іншими ветеранами АТО/ООС прибув у Золоте.

Він заявив про готовність захищати селище у випадку відводу військ, оскільки влада хоче залишити місцевих мешканців “без прикриття, на поталу так званим Л/ДНР”.

“Сьогодні ми тут, всього кілометр залишився до Золотого. Тут сотні молодих хлопців, літніх жінок із Золотого, Сєвєродонецька, всієї Луганщини, які запросили нас. І ми сьогодні організували великий автопробіг на підтримку українців Золотого”, – заявив лідер “Нацкорпусу” та “Азовського руху”.

Білецький наголосив, що ветерани, які у 2014-му взяли в руки зброю для того, щоб боротися за Україну, приїхали в Золоте і залишаться тут “навіть якщо влада кине їх напризволяще”.

“ЯКЩО СВІЙ ПРЯМИЙ ОБОВ’ЯЗОК – ЗАХИЩАТИ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ, КОЖЕН САНТИМЕТР УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ – НЕ ВИКОНУЄ ПРЕЗИДЕНТ, ВЛАДА, ТОГО ЙОГО ВИКОНАЄМО ЩЕ РАЗ МИ, ВЕТЕРАНИ-ДОБРОВОЛЬЦІ.

Це наш останній блокпост, і ми даємо слово, що його ніколи не покинемо”, – наголосив Білецький.

Share