Вилазять з усіх щілин: Топ-посадовець Януковича повернувся в Україну і дав сигнал усім втікачам пакувати валізи

Топ-посадовець режиму Януковича повернувся до України і дав сигнал усім втікачам.

Заступник Голови Адміністрації Президента Віктора Януковича Андрій Портнов повернувся до України.

Про це повідомив у мережі підозрюваний у масштабному розкраданні державних коштів нардеп-утікач Олександр Онищенко.

“Друзі, понад 5 років я не був у своїй країні. І сьогодні хочу дати впевнений сигнал тисячам людей, які покинули Україну, – пора повертатися, будувати та відновлювати.

Привіт, моя дорога Батьківщино!” – процитував Онищенко Портнова.

Нагадаємо, Андрій Портнов – юрист Януковича. У злочинному режимі екс-президента відповідав за судову вертикаль і переписування Кримінально-процесуального кодексу. Портнова вважають автором “диктаторських законів” 16 січня.

Після Євромайдану він втік з України в РФ, а звідти виїхав до Австрії.

П’ять років утікач боявся повертатися в Україну, оскільки допомагав захоплювати владу Януковичу, а також працював на Росію.

Тепер же, коли влада в країні змінилася, риговскій діяч вже без остраху за свою свободу повернувся в Україну, про що і написав у своєму Telegram-каналі, повідомляє Без табу.

«Привіт, моя дорога Батьківщина!», — зазначив Портнов, закликавши пакувати валізи Азарова, Арбузова і інших своїх колег по злочинному цеху.

Примітно, що в 2010-му році Портнов, де-факто, підготував конституційний переворот, допомагаючи Януковичу відкотитися до президентської-парламентської республіки і вибудувати вертикаль влади.

Крім того, під час окупації Криму він готував законопроект про проведення там референдуму, щоб півострів «легітимно» увійшов до складу Росії.

Після втечі Януковича зловмисник переховувався в Москві. В Україні його звинувачували у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем, але справа розвалили зашкварені судді.

У листопаді 2015 го року суддя Печерського райсуду скасувала розшук політика. Звільнили служительку Феміди тільки на початку квітня цього року, але в розшук Портнова повторно вже не подали.

До слова, чутки про вплив екс-заступник голови АП на команду Володимира Зеленського мусувалися вже давно. Мовляв, разом з Коломойським кандидатуру нового президента просувають ще й інші, які задумали реванш екс-регіоналів.

Звичайно, може, зі штабом Зе риги і не співпрацювали, але що це як не реванш те, що вони повертаються в країну?

 

Share