Він повернувся! У клінічній лікарні імені Мечникова врятували важко пораненого ворожим снайпером бійця. Живи, хлопче!

Черговий двобій зі смертю виграно!

Сьогодні у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова повернувся до свідомості поранений напередодні військовий. Про це написали на Facebook-сторінці Повернись живим.

Минулої п’ятниці, 5 березня, до реанімації відділення політравми надійшов поранений у голову поблизу Красногорівки боєць.

«Владиславу 32 роки, він з Кіровоградщини. Снайперська куля прошила голову навиліт. Вхідний отвір у тім’яній, а вихідний – в потиличній ділянці. Сильно пошкоджена ліва півкуля мозку. До Мечникова доставлений бортом у комі. Негайно взятий в операційну.

Нейрохірурги видалили кісткові уламки та зруйновані ділянки мозку. Всі ці дні тривала боротьба за життя воїна. На сьогодні стан вдалося стабілізувати.

Нарешті можемо сказати, що загрози для життя немає.» — повідомив головний лікар «Мечникова» Сергій Риженко.

Зараз вся права половина тіла у Владислава залишається паралізованою. На щастя, центр мовлення, який теж знаходиться в лівій півкулі, поки вдається рятувати.Владислав може розмовляти і розуміє мову.

Попереду тривале лікування та реабілітація. Але ми точно знаємо, що перший і головний бій виграно, далі сила волі мужнього воїна, вправність лікарів та наша небайдужість поставлять його на ноги!

Допомагайте армії: https://savelife.in.ua/donate/, бо просто зараз, поки ви читаєте цей допис, у лікарню везуть ще одного пораненого на Донбасі воїна.

Share