Вирок уже набув законної сили: перший з диверсійної групи, що готувала теракти на півдні Украиїни, отримав по заслугам

В Одесі засудили чоловіка, який готував теракти та диверсії в Україні

До семи років восьми місяців позбавлення волі засуджено одесита, причетного до підготовки та вчинення терактів у різних регіонах України.

Про це в понеділок, 15 квітня, інформує прес-центр Служби безпеки України, пише Новинарня.

“Оперативники спецслужби встановили, що у 2015 році чоловік приєднався до диверсійно-терористичної групи, яка діяла на території Одеської та Миколаївської областей. У складі угруповання одесит займався виготовленням вибухових пристроїв для вчинення диверсій”, – йдеться у повідомленні силовиків.

За задумом зловмисників, знищення стратегічно важливих об`єктів критичної інфраструктури мало призвести до дестабілізації суспільно-політичної ситуації та сприяти захопленню терористами влади в регіонах.

Правоохоронці затримали учасників угруповання влітку 2015 року. Під час обшуків в одному із гаражних приміщень, що належали диверсантам, правоохоронці вилучили велику кількість зброї і боєприпасів, а також саморобний вибуховий пристрій з електричним детонатором, призначений для вчинення теракту в Миколаєві.

За висновками експертів, деталі пристрою ідентичні тим, що використовувалися у вибухівці при здійсненні терактів на одеській залізниці у квітні-червні 2015 року. Приморський районний суд Одеси визнав чоловіка винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Вирок набув законної сили.

Наразі триває судовий розгляд щодо п’яти інших учасників угруповання.

 

Share