«Вітер змін», кажете, а чується сморід реваншу: Не змовляючись, багато хто назвав учорашній день «чорною середою» для України

Голова Ради Парубій виступив з гучною заявою про «чорну середовищі» — все тільки розпочинається

Голова Верховної Ради Андрій Парубій виступив з гучним попередженням до українців.

Парубій опублікував тривожне повідомлення в Twitter, передає «Діалог.UA».

Парубій середу, 19 червня, назвав «чорним днем» для України. І не дивно. У цей день загинув депутат Ради та координатор групи «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук, лояльна до Росії влада Харкова повернула проспекту ім’я радянського полководця Жукова.

Нещодавно повернувся в Україну любитель Путіна Андрій Портнов і повернув собі звання професора в Київському університеті.

Московська патріархія через суд намагається ліквідувати нову ПЦУ.

А на Одещині проросійські сили хочуть скасування закону про українську мову.

«Нас переконують, що в Україні «вітерзмін «. Українці! Хіба ви не відчуваєте сморід «російського духу»? — звернувся Парубій до народу.

Найголовніший для багатьох синоптик України і справжній патріот України Наталя Діденко на своїй сторінці у Facebook написала:

«Жуковські мерзенні щупальці у Харкові, відновлення ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка на посаді професора кафедри конституційного права юридичного факультету Андрія Портнова, відео перебування очільника країни за кордоном, чоловік Оксани Марченко відкрито обирає шлях ненависті, ситуативний склероз міноборони, постанова звільнити Олександра Ройтбурда з посади директора Одеського художнього музею — іспанський сором, іспанський сором, іспанський сором. Як мінімум…

Це те, що на поверхні і лише за один день.

І ще — жахлива новина про смерть Дмитра Тимчука»…

«Чорна середа»…

Share