Водій маршрутки бійцю АТО: «Раз вас не добили на Донбасі, буду тут добивати»

Боєць каже, що маршрутник його провокував, ображав і негативно відгукувався про участь бійців ВСУ в АТО на окупованому Донбасі.

Про інцидент в Facebook розповіла волонтер Ірина Білецька. Також вона поширила кадри з покидьком і номера автобуса, яким він керував, повідомляє ZIK.

Скандал розгорівся в повну силу після того, як боєць АТО не віддав прямо в руки маршрутника посвідчення учасника бойових дій. Водій чугуївської маршрутки Юрій поводився зухвало і заявив, що: «раз вас там на Донбасі (АТОшніков) НЕ добили, то я вас буду тут добивати».

Після того, як військовий звернувся до керівництва водія, йому заявили, що той уже звільнений.

«Отже друзі, знайомтеся: ГеЙрой – Водій Чугуївської маршрутки.

Це той випадок, коли персонаж-цей клієнт для СБУ. Прошу максимальний репост.

Нехай його знають всі!! Мабуть прийшов час дізнаватися цих сволот, не брати їх на роботу.

Я б їх відразу висилала «за порєбрік», до Вови путіна.

Єдине, що приємно в цій історії, так це реакція роботодавця. Не встигли ми зателефонувати – даний персонаж був звільнений. І величезне дякую керівнику автостанції за його громадянську позицію», – прокоментувала волонтер.

Варто сказати, що хамство водіїв маршруток по відношенню до українських військових, які брали участь в АТО на Донбасі – явище часте і розповсюджене.

Share

3 Comments

  1. Jaymie Londagin

    I just want to say I am just newbie to blogs and truly loved you’re blog. More than likely I’m going to bookmark your blog . You absolutely have incredible article content. Many thanks for sharing your website.

  2. Suzan Villalpando

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.