Водій маршрутки бійцю АТО: «Раз вас не добили на Донбасі, буду тут добивати»

Боєць каже, що маршрутник його провокував, ображав і негативно відгукувався про участь бійців ВСУ в АТО на окупованому Донбасі.

Про інцидент в Facebook розповіла волонтер Ірина Білецька. Також вона поширила кадри з покидьком і номера автобуса, яким він керував, повідомляє ZIK.

Скандал розгорівся в повну силу після того, як боєць АТО не віддав прямо в руки маршрутника посвідчення учасника бойових дій. Водій чугуївської маршрутки Юрій поводився зухвало і заявив, що: «раз вас там на Донбасі (АТОшніков) НЕ добили, то я вас буду тут добивати».

Після того, як військовий звернувся до керівництва водія, йому заявили, що той уже звільнений.

«Отже друзі, знайомтеся: ГеЙрой – Водій Чугуївської маршрутки.

Це той випадок, коли персонаж-цей клієнт для СБУ. Прошу максимальний репост.

Нехай його знають всі!! Мабуть прийшов час дізнаватися цих сволот, не брати їх на роботу.

Я б їх відразу висилала «за порєбрік», до Вови путіна.

Єдине, що приємно в цій історії, так це реакція роботодавця. Не встигли ми зателефонувати – даний персонаж був звільнений. І величезне дякую керівнику автостанції за його громадянську позицію», – прокоментувала волонтер.

Варто сказати, що хамство водіїв маршруток по відношенню до українських військових, які брали участь в АТО на Донбасі – явище часте і розповсюджене.

Share

One Comment

  1. Jaymie Londagin

    I just want to say I am just newbie to blogs and truly loved you’re blog. More than likely I’m going to bookmark your blog . You absolutely have incredible article content. Many thanks for sharing your website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.