Водії маршруток зневажають посвідчення Учасника бойових дій: у морпіха Олександра Терстуяха є посвідчення УБД, але немає ніг і мерседеса теж немає

Декілька днів тому в спілкуванні із знайомою, бойовою військовою, говорили про те як гарно рухатись транспортом маючи УБД, пише Леонід Гуданіч на своїй сторінці у Facebook.

Точніше як негарно в емоційному плані, дивитись на перекошені невдоволенням лиця водіїв маршруток та іншої причетної до них пизд@ти.

Так негарно, наче це ти в нього з гаманця цупениш недозароблені на тобі гроші, які він мав витратити опісля важкої роботи на кухоль дешевого пива в дешевій сауні або на таку ж дешеву повію з окружної або в кращому випадку купити дітям цукерочок, йдучи до теплої домівки і лагідної жінки з великим розміром грудей.

Неприємно чути про «заробітчан» в армії.

Кому цікаво я можу порахувати ваші перспективні заробітки, розповім, чим вам харчуватись, де спати і що робити, але при умові якщо ви підете служити. Можу розповісти на власному прикладі, в порівнянні до міжнародної валюти, до споживчого кошика, як треба.

Також можу розповісти про середній вік загиблих на Сході за останні роки. Він настільки малий що загиблі воїни не встигли скористатись навіть десятою частиною тих золотих благ які їм давало одіозне убеде, видираючи з бюджетної горлянки бідних перевізників і їм подібних обмежених.

Та є і приємного трохи в цій розповіді. У мого товариша теж є #УБД , хоч і нема ніг.

Чотири місяці госпіталів, п’ять операцій, реабілітаційний центр, зламана рука, контузія і разом з тим багато друзів, які не полишили його на самоті, допомагають та підтримують. Сторонніх людей які приносять в лікарняну палату піцу, співають пісень і стають друзями.

Просто-простісінько дозволяють витрачати свої гроші на людей, яким лишень співчувають, уявіть!

Ми не пропадемо навіть без всіляких там посвідчень бо стоїмо один поряд іншого, а ви, сучі плакальщики, доживете до того що ваші іржаві маршрутки, потяги, літаки і тп., стануть порожніми бо УБДешники скоро їздитимуть на мерседесах S-класу. Так вам і треба!

Друзям, братам, сестрам і побратимам нагадую номери карток для допомоги морпіху Олександру Терстуяху:

На поточні витрати Виктория Ротань Терстуях 5168 7573 4886 4564

На реабілітацію, Zoya Kazanzhy 4149 6293 0028 6648

Share