Вони були мужніми воїнами, спецназівцями-профессіоналами… Президент висловив співчуття, але не назвав ворога ворогом

1 грудня на Донбасі загинули два офіцери спецназу «Альфа» Служби безпеки України. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив полковник спецпідрозділу Роман Костенко.

«Сьогодні чергове трагічне повідомлення з Донбасу — при виконанні бойового завдання загинули два офіцери спецпідрозділу» Альфа «Служби безпеки України — Денис і Дмитро. Це горе для їх рідних і непоправна втрата для бойових побратимів.

А також це нагадування про те, що бійці» Альфи «- це не» маски-шоу «на обшуках, а захисники батьківщини, які щодня ризикують, а часто і жертвують своїми життями заради мирного неба над Україною», — написав він.

Костенко назвав загиблих «надійними і мужніми воїнами» і висококваліфікованими професіоналами.

«Спочивайте з миром, хлопці», — додав він.

Як повідомлялося раніше, диверсійно-розвідувальна група озброєних формувань Російської Федерації здійснила спробу проникнення в тил позицій Об’єднаних сил.

Командир підрозділу, що виконує завдання в Донецькій області, застосував черговий резерв, щоб перекрити шляхи висування і можливого відходу ворожих диверсантів.

«Під час виконання цього бойового завдання на невідомих вибухових пристроях підірвалися два українських військовослужбовців. На жаль, в результаті вибухів наші воїни отримали поранення несумісні з життям і померли на місці підриву», — повідомили в прес-центрі ОС.

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття рідним і близьким загиблих вчора на Донбасі офіцерів спецназу СБУ «Альфа».

Як повідомили в спецслужбі, під час виконання бойового завдання на сході України загинули двоє бійців спецпідрозділу Центру спеціальних операцій СБУ.

Колектив Служби висловив співчуття рідним загиблих співробітників підполковників Дениса Волочаєва і Дмитра Каплунова.

Зеленський приєднався до співчуття, додавши, що влада обов’язково доб’ється припинення вогню на Донбасі. «Це припинення дитячих сліз, материнського болю і втрат наших побратимів», — йдеться в повідомленні на сторінці президента в Твіттері.

А тимс часом у військовій розвідці України оприлюднили факти, які підтверджують: російська сторона не збирається припиняти військові дії проти ЗСУ. Навпаки — готує чергових найманців, розпочавши черговий період навчання.

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, з 2 грудня у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ розпочато новий навчальний рік.

Протягом поточного тижня у російсько-окупаційних військах передбачено проведення занять з бойової готовності з відпрацюванням питань приведення з’єднань, частин та підрозділів у вищий ступень бойової готовності з виходом у райони зосередження та на полігони.

Зазначені заходи проводяться за єдиним планом оперативної та бойової підготовки ЗС РФ та під контролем офіцерів штабу Південного військового округу.

Share