Вони хочуть називатися українською церквою, а українців ненавидять: Священик московського патріархату закрив церкву перед труною із загиблим на Донбасі воїном

Священик московського патріархату Степан Хомин закрив церкву перед труною із загиблим на Донбасі воїном.

Московський патріархат зневажив пам’ять загиблого бійця в Жовкві.

Не встигли поховати воїна, як у Жовкві на Львівщині назріває громадський конфлікт, пов’язаний з діями церкви московського патріархату.

Церковні служителі УПЦ МП не удостоїли навіть відкрити дверей храму, провести в останню путь загиблого 27-річного Володимира Турчина.

Повідомляє Gazeta.ua з посиланням на «Форпост».

Для представників церкви московського патріархату смерть людини виявилась недостатньо істотним приводом, щоб відчинити ворота, чи провести дзвонами або молитвами героя.

Своє обурення з цього приводу люди жорстко висловлюють на сторінках спільноти міста.

Хтось пропонує радикальні дії: «спалити», «вигнати» і тому подібне. Інші ж мешканці пропонують зібрати загальноміське віче за участі районної, міської влади, представників духовенства всіх конфесій, що знаходяться у Жовкві.

На цьому загальноміському віче мала б бути розглянута діяльність УПЦ МП у місті, і особисто о. Степану Хомину, дана належна оцінка діяльності.

«Це свинство вищої категорії. Людина, яка загинула за нашу державу, за свій народ, свою батьківщину… і навіть не вийти, не відкрити двері церкви, коли стояли біля неї люди і молились.

Батьки тієї загиблої дитини стояли. Українці так не могли вчинити. Це сепаратизм, ненависть до своїх громадян. Ми боролись за цю землю, Україну, а вони роблять з неї свій осередок «російщини».

 

Їх підтримує Москва, тому що так як ті «прихожани» кожен раз проклинають Україну, владу і все на світі, то люди одної з нами нації не можуть так сказати.

Україна це ж наша батьківщина, земля, де ми живем — а не ті хто тут править. Люди за цю землю гинуть, а вони її ненавидять.

Люди пропонують зібрати віче, і подати документи на сесію міської та районної ради для припинення їх діяльності. Не можна воювати з агресором, і з власної кишені спонсорувати його церкву, — додав волонтер Ігор Муравський.

Share