Ворог готується до широкомасштабного наступу: на кордоні Росії з Польщею помітили військові об’єкти РФ

У Калінінградській області Росія будує військові об’єкти на кордоні з Польщею.

Росія будує та модернізує військові об’єкти в Калінінградській області на кордоні з Польщею, пише видання Defence One із посиланням на супутникові знімки компанії Planet Lab.

Супутникові знімки з космосу свідчать, що військовий потенціал РФ у цьому районі нарощують від 2015 року. Від березня до червня 2018 року Росія удосконалила там склад із боєприпасами.

Також у районі модернізують бункерний об’єкт.

Спеціаліст із машинного аналізу Метт Голл із компанії 3Gimbals припустив, що бункер використовуватимуть для розташування артилерії. Його зміцнюють земляними валами, щоб зробити менш помітним із повітря.

Голл додав, що на фотографіях видно залізничну лінію, яку будують. Планують, що її буде з’єднано з більшим транспортним вузлом, який проходить територією Литви.

Експерт зазначив, що Росія побудувала аналогічну лінію в грузинській області Абхазія «перш ніж увійти до цієї країни 2008 року».

У червні 2017 року голова військового комітету НАТО генерал Петер Павел повідомив, що Росія збільшує свій військовий потенціал практично по всіх фронтах, тому НАТО необхідно бути напоготові, щоб не допустити повторення сценаріїв анексії Криму та вторгнення до Східної України.

В опублікованому в березні 2018 року звіті американського аналітичного центру RAND, який розробляє рішення для завдань державної політики, ідеться, що Росія краще готова до наземної операції біля своїх кордонів, аніж НАТО.

Share

One Comment

  1. Alfred Droggitis

    I simply want to say I am all new to blogging and absolutely loved you’re page. Almost certainly I’m planning to bookmark your blog post . You absolutely come with terrific articles. Bless you for sharing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.