“Вражений стійкістю та хоробрістю”. Міністр оборони Британії у зоні ООС побачив тих, хто протистоїть одній з найагресивніших армій світу і став на коліно перед Стіною пам’яті

Міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон  відвідав схід України та побував у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Як передає “Новинарня“, про це повідомила прес-служба посольства Сполученого Королівства в України.

“Пан Вільямсон мав нагоду особисто поспілкуватися з українськими військовими, і був вражений стійкістю та хоробрістю українських солдатів, які захищають свою країну від однієї з найбільш агресивних армій світу.

Міністр також запевнив у незмінності курсу Великої Британії щодо підтримки України та її Збройних сил”, – ідеться в повідомленні.

У прес-центрі ООС у звіті 19 вересня зазначили, що візит високих закордонних гостей почався у Краматорську із зустрічі з командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим. Він повідомив про обстановку в районі проведення ОС та вздовж лінії державного кордону України з країною-агресором.

“Були наведені конкретні факти застосування озброєння російського походження проти військових частин, що ведуть бойові дії на сході України.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв поінформував Гевіна Вільямсона про заходи, які виконуються Об’єднаними силами для відсічі російської агресії та стабілізації обстановки на території Донецької та Луганської областей.

Окремо в ході бесіди обговорювалася низка гуманітарних ініціатив командування Об’єднаних сил, що спрямовуються на відновлення критично важливих об’єктів інфраструктури, та надання допомоги закладам охорони здоров’я та дітям, які знаходяться у населених пунктах, наближених до лінії зіткнення”, – сказано в повідомленні з Краматорська.

Того ж дня командувач Об’єднаних сил ознайомив високого закордонного гостя з обстановкою в смузі дій однієї з бригад безпосередньо на місцевості.

Зокрема, державний секретар з питань оборони Великої Британії Гевін Вільямсон побував на передових рубежах оборони, де особисто поспілкувався з бійцями Об’єднаних сил.

Як інформувала “Новинарня“, напередодні міністр оборони Великої Британії став на коліно перед Стіною пам’яті полеглих за Україну біля Михайлівського собору в Києві, чим, імовірно, започаткував ритуал для високопоставлених гостей столиці України.

Після передової генерал Наєв ознайомив британських партнерів із роботою одного з КПВВ, де розповів про роботу пунктів пропуску на лінії розмежування.

Наприкінці поїздки британський високопосадовець “відзначив, що Велика Британія й надалі допомагатиме Україні і всебічно підтримуватиме її”, повідомили в прес-центрі ООС.

Гевіна Вільямсона на Донбас супроводжував заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко.

 

Share

One Comment

  1. Jaqueline Antuna

    I simply want to say I am just all new to blogging and site-building and honestly liked this website. Very likely I’m want to bookmark your blog post . You actually come with amazing articles. With thanks for sharing with us your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.