Все співала, веселилась, а тепер ось просльозилась: За що влада РФ мститься колишній українській співачці

Ані Лорак потрапила “під каток” Росії! Співачка втратила бізнес і отримає покарання.

Податкова служба розпочала ліквідацію компанії “Ані Лорак Продакшн”, яка належить українській співачці Ані Лорак. Як пише “Комсомольська правда” з посиланням на свої джерела, проблеми у артистки почалися після відвертого інтерв’ю на каналі “Росія 1”, в якому вона розповіла про інтимні пропозиції продюсера Костянтина Меладзе в обмін на кар’єру та славу.

Збіг це чи ні, проте ТОВ “Ані Лорак Продакшн” дійсно “знаходиться в процесі ліквідації”. Причиною нібито стала невідповідність юридичної адреси фірми і фактичної. Про це повідомляє Апостроф.

Журналісти звернулися до місцевого юриста, який назвав вищевказану причину “поширеним явищем”, адже податкова служба вимагає, щоб кожна юрособа мала конкретну юридичну адресу, за якою фірма реально існує.

Також юрист зазначив, що в Росії часто закривали очі на подібні невідповідності. Тепер же, якщо фірма дійсно буде закрита через недостовірну адресу, Лорак загрожує ще й покарання – кілька років співачка не зможе відкривати і очолювати компанії.

На каналі “Росія 1” Ані Лорак гостювала в квітні цього року. Після ефіру чутки про домагання Костянтина Меладзе тут же потрапили до ЗМІ та соцмережі. В Україні співачку підтримала Оля Полякова, яка розповіла, що у неї також є схожа історія з продюсером.

Сам Меладзе ніяк не відреагував на слова Лорак, а от співака незабаром заявила, що її слова про продюсера “перекрутили”, і що сама вона ставиться до нього “з повагою і любов’ю”.

Share