Встановили, звідки поставляють гнилі продукти нашим воїнам на передову. Це справжня диверсія

В Одесі на військових складах виявили тонни бракованих консервів

У Одесі на двох з чотирьох об’єднаних центрів забезпечення тилу Збройних сил України виявили тонни бракованої консервації без документів.

Про це повідомив помічник міністра оборони України Юрій Бірюков.

«Пам’ятаєте всі ці історії з армійськими консервами, на яких піарилися всі кому не лінь – від дивних волонтерів до дивних політиків?..

Головне управління (розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ, — ред.) вже рік відповідає за якість консервів, а значить, з якістю все повинно бути нормально. Але раз за разом виявлялися жахливі екземпляри, раз у раз знаходили браковані партії.

Сліди привели на два з чотирьох ОЦЗ, де під час позапланової перевірки минулого тижня були виявлені тонни бракованої консервації без документів. Тобто незрозуміло звідки узялося, незрозуміло за якими документами видається», – розповідає Бірюков.

До Одеси уже прибула комісія, очолювана заступником міністра оборони генерал-майором Олегом Шевчуком. У найближчі два тижні в ОЦЗ «будуть перевіряти все, що можна: від обліку до зарплат, від складів до сертифікатів».

«Опечатано все, кожне приміщення, кожен склад тепер будуть вивчати під мікроскопом», – написав помічник міністра.

Начальник центру полковник Євген Король, який обіймає посаду з 2003 року, пішов на лікарняний: нібито підхопив ангіну.

За інформацією прес-центру Міноборони, зразки продуктів харчування зі складів 46 ОЦЗ спрямовані в незалежну лабораторію, яка повинна встановити їхню якість.

Share

One Comment

  1. Warren Siford

    I just want to say I am all new to weblog and truly savored your web site. Almost certainly I’m likely to bookmark your blog post . You surely have beneficial article content. With thanks for revealing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.