Вулиці Кремлівської в Запоріжжі більше немає. І не буде. За це пoклaв своє жuття батько 4-х дітей Герой України Сергій Синенко

Пам’ятаємо.

Іван Мінченкор нагадав у Facebook сумну дату.

«13 лютого 2014 року в своєму автомобілі був спалений Сергій Синенко — Герой України, волонтер Євромайдану.

Був активним учасником Автомайдану Запоріжжя та Дніпра. Організовував допомогу медикаментами та фінансово підтримував самооборону місцевого Майдану, доставляв через Дніпропетровський аеропорт необхідні речі та медикаменти для Євромайдану в столиці.

26 січня у «криваву неділю» Запоріжжя захищав людей від жорстокого побиття тітушками та силовиками, доставляв поранених до лікарень на власному автомобілі, брав активну участь у визволенні заарештованих людей із райвідділів міліції.

З метою залякування жителів міста Запоріжжя та за активну діяльність проти злочинного режиму Януковича, бандити 13 лютого спалили Сергія Синенка у його власному автомобілі на кордоні Запорізької та Дніпропетровської областей, між селами Червоний Яр та Івангород.

Ідентифікувати особу загиблого вдалось лише за допомогою ДНК-експертизи.

Відповідальність за цей злочин взяли на себе т.зв. «Привиди Севастополя», які продемонстрували відеозапис цього жорстокого вбивства по громадському телебаченню вночі 16 лютого 2014 року.

Залишив батьків, дружину та четверо дітей, двом із яких на момент загибелі батька виповнилось лише по три місяці…

Сергію Синенку було 35 років…

Указом Президента України Сергію Синенко присвоєно звання Героя України (посмертно).

Вулиця Кремлівська у Запоріжжі була перейменована у вулицю Сергія Синенка».

Share