«Я Україну не зраджу»: Сьогодні відома артистка Лія Ахеджакова відзначає своє 80-річчя

Я Україну не зраджу – топ-5 цитат Ахеджакової про нашу країну.

Сьогодні відома російська артистка Лія Ахеджакова відзначає своє 80-річчя.

Факти ICTV зібрали 5 найцікавіших цитат про Україну:

Про рішення України йти в ЄС

– Може, я неправильно зрозуміла, але Україна хоче йти до Євросоюзу… Вони втікають від нас, як від чуми, і раді торохнути від нас, аби в іншу сторону.

Це часто буває в Україні. Правда, у великих містах “москалів” не б’ють, але на Західній Україні за те, що я розмовляла по-російськи, за мною гнався з величезним батогом пастух, і якби він мене їм перетягнув, то я б зараз тут не сиділа… Але вони не хочуть нас категорично.

І в Європу вони хочуть, тільки щоб цього “великого брата” в житті не було. А подивіться на їх барикади, це ж диво архітектури і зодчества. Я захоплююся ними до сліз, але те, що вони мене не хочуть, я повинна усвідомлювати.

Про підтримку України

– Нехай ображають, нехай кидають в мене каміння, але я особисто Україну не зраджу! Ні в якому разі, навіть якщо мене будуть так жорстоко ображати і принижувати.

Про Сенцова

– Мені здається, що всі повинні подавати свій голос в тій якості, в якій зможуть. Тому що сьогодні – Сенцов, а завтра – будь-хто з нас.

Друзі мої, давайте всі кричати в силу своїх можливостей. Давайте будемо екстремальними у захисті невинних і в захисті тих, кого ми любимо.

Про відносини Росії з Україною

– Наші відносини з Україною зайшли в таку д***, що звідти вже ніхто не вийде ніколи. Ми повинні зрозуміти – ось нове слово – хайп.

Без телевізора, без інтернету хайп не виходить. Можете вважати, що це дурість, але я вважаю, що в такій страшній справі (Це необхідно. – Ред.).

Сенцов – це не просто Сенцов, це ще й те, що трапилося у нас з Україною, і половина Росії підтримує це, і готові за хорошу зарплату поїхати вбивати людей на Донбас.

Про Крим

– Мене це так ранить, коли люди, мною шалено шановні, і я завжди знаходила з ними якусь згоду, і з якими я разом виходжу на сцену, раптом озвіріли: Крим наш! Наш російський Крим! Мене це так ранить! Не хочеться в це лізти.

Я тільки знаю, що він уже не наш. І те, що ми туди влізли, ми завдали нашій економіці якоїсь величезної шкоди, і ми взагалі наробили таких справ…

До слова, відома російська артистка Лія Ахеджакова закликала колег домогтися звільнення Олега Сенцова.

Share

One Comment

  1. Luz Rieper

    I just want to say I am beginner to blogging and absolutely loved you’re website. Very likely I’m want to bookmark your blog post . You really have amazing stories. Thank you for sharing with us your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.