«Я — в России! Господи, Россия, я хочу целовать землю»: “1+1” поновив показ серіалу “Свати-6”. Українцям смачно плюнули в обличчя

«Где я? – В России! – В России. Господи, Россия, я хочу целовать землю». Телеканал “1+1” поновив показ серіалу “Свати-6”.

У ці хвилини телеканал 1+1, наплювавши на українські закони та почуття багатьох українських громадян, поновив показ русскомірського серіалу “Свати-6”, повідомили на сторінці спільноти Відсіч у Facebook.

Ми ретельно проаналізували, що «не так» з серіалом, авторами якого є, зокрема, нинішній президент Зеленський та його перший помічник Шефір, а виробником – президентський “Квартал”.

Чекаємо негайної реакції ДержКіно України.

Події так званого “українського” серіалу відбуваються в Росії. Про це не складно здогадатися, просто придивившись до того, що всі автомобілі у фільмі мають російські номерні знаки.

Можна прислухатися і почути типовий “український” діалог: «Где я? – В России! – В России. Господи, Россия, я хочу целовать землю».

На додачу до цього “Почта России” та інші типові для українського кіно локації.

Цим творці “Сватів”, а нині – очільники Держави Україна, не обмежилися. Ну що ж то за український серіал без російського триколору, російських гербів, російських ментів і російських владців?

Цього всього у фільмі – рясно, включно з портретами президента РФ Путіна.

Якщо вам цього замало – тримайте порцію радянської символіки, заборонених в Україні «георгіївських стрічок» та портретів Сталіна.

Усе це є прямим порушенням українського законодавства і є вичерпною підставою для скасування прокатного посвідчення на фільм, а також – для призначення покарання каналові 1+1.

На додачу, неповторною атмосферою цей “український” серіал наповнює пісня Надії Бабкіної, яка публічно підтримала російську агресію проти України й відтак була внесена у Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, що опублікований на сайті Міністерства культури.

Сам цей факт автоматично робить трансляцію “Сватів-6” на українському телебаченні абсолютно незаконною.

Раніше “Плюсам” і команді президента Зеленського, щоб повернути “Сватів” на екрани, вдалося за допомогою найчесніших українських судів вилучити з Переліку відвертого путінця Федора Добронравова, який неодноразово публічно підтримав окупацію Криму, відзначився побиттям подружжя українців за Крим, незаконно відвідував окупований Крим і брав участь у публічних акціях на підтримку окупації.

Але про Бабкіну вони якось забули, або думали, що ніхто не помітить їхньої афери. Але не на тих напали!

Втім, не можна стверджувати, що в серіалі взагалі немає нічого українського. Ніщо не зробить цю стрічку такою “українською”, як дещо недолугі українці – народний колектив пісні і танцю “Зажневенки”, які в перервах між збором помідорів для “господарів” росіян розважають головних героїв співом на підставі дозволу Федеральної міграційної служби РФ на роботу на території Росії.

Ну і куди ж без “жлобкуватих” українців, що зустріли інтелігентних головних героїв, які прибули до Києва на Євро-2012.

Крім того, в інших серіях “Сватів” фігурують і українські написи на магазинах (наприклад, “взуття”, “іграшки”), що наводить на думку, ніби герої серіалу живуть у якійсь спільній російсько-українській державі, але з явним володарюванням у ній росіян та всього російського.

Хіба це не є цілком прозорим натяком на повалення українського суверенітету?

Про всі перелічені порушення у серіалі “Свати-6” ми сьогодні повідомили ДержКіно України заявою на ім’я Голови Пилип Іллєнко (Philip Illienko) з вимогами скасувати державну реєстрацію серіалу та відкликати чинне прокатне посвідчення на право показу «Сватів-6».

Повернення на українські телеекрани скандального серіалу “Свати” з російським актором Федором Добронравовим – неповага до законів України.

Таку думку висловив в ефірі ObozTV український продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк, коментуючи прем’єру нового сезону “Сватів”, повідомляє Префікс.

“Питання про банальну “гігієну голови”… Незрозуміло, навіщо показувати такий серіал. Я не дивлюся серіал “Свати”, мені творчість “Кварталу” подобається тільки в “Розсміши коміка”, і все. Все інше, що вони знімають, абсолютно не для мене…

Дуже прикро, що у нас буде героєм телеефіру людина, яка порушує наші закони. Йдеться про Добронравова. І взагалі, там усі російські актори, я фільми з російськими акторами не дивлюся в принципі”, – наголосив Кондратюк.

За його словами, актор Добронравов, якого дивляться мільйони телеглядачів, дозволяє собі відкрито зневажати закони України.

“Це теоретично означає, що закони України можуть порушувати його глядачі, тому що він для них є людиною, яка їм подобається… Це абсолютний нонсенс.

Більше того, він їздив до Криму після того, як “1+1” почали суди. Він просто зухвало вирішив – “та йдіть у ж*пу, х*хли”. Не думайте, що там були культурні літературні слова”, – наголосив продюсер.

Канал 1+1 і “Квартал 95” Зеленського, які зневажають українські закони, український суверенітет і почуття багатьох українських громадян, слід поставити на місце!

Share