Як сторож з поліського села чемпіоном Європи став: всупереч байдужості держави Україна, підняв переможний український прапор у Португалії

Історія про перемогу, яка відбулась не завдяки, а всупереч.

23-річний Олександр Занозовський із села Тинне на Рівненщині виборов у Португалії титул чемпіона Європи з карате.

Хлопець працює сторожем, а потрапити на змагання Олександр зміг завдяки односельцям, написав на своїй сторінці у Facebook український політик Гліб Загорій.

Гроші на поїздку Олександрові збирали не лише в рідному селі, а й у сусідніх – навіть скриньку в місцевій крамниці поставили.

Олександр Занозовський вперше виїхав за кордон, і на своїх перших міжнародних змаганнях став чемпіоном Європи з карате годзю-рю.

“ Я не міг програти, люди фінансово мені допомогли. Я не соромлюсь того, що працюю нічним сторожем, вдень я садівник. Між роботами зранку і ввечері я ходжу на тренування”, – говорить Олександр.

Хлопець займається карате понад чотири роки, а найперший досвід його участі в змаганнях закінчився поразкою. Спортсмен проаналізував помилки та зрозумів, що потрібно удосконалювати свою майстерність.

Кожного дня з самого ранку він приходив в зал і невтомно працював над собою, а кожного вечора знову був на тренуванні, вже загальному. Олександр приходив одним з перших і йшов останнім.

Невтомна праця дала плоди:

Кубок України, що відбувся в Одесі у жовтні 2017 р. — привозить дві золоті медалі.

На Чемпіонаті України у місті Ужгород в березні 2018-го виборов два перших місця та отримав звання Майстра спорту України з карате та став дворазовим чемпіоном нашої держави.

А тепер і Перемога в Португалії.

Сума в тисячу євро для поїздки для хлопця і його тренера була недосяжною.

Олександр вчиться в Рівному на заочному, підробітки б не врятували. Так що Україна мусить дякувати односельцям Занозовського!

Зараз в області пообіцяли привітати свого чемпіона Європи — видати заохочення в 14 000 гривень Олександру і 7000 його тренеру.

Тепер Саша мріє потрапити на чемпіонат світу, який пройде в наступному році. Каже, якщо знайде гроші на поїздку, зробить все для перемоги України.