Як виглядає державна зрада: глава районної адміністрації за допомогою організації псевдоветеранів АТО збирав та передавав до РФ адреси українських воїнів та їхніх сімей

Стало відомо ім’я харківського топ-чиновника, який шпигував на користь РФ.

За інформацією ЗМІ, мова йде про главу адміністрації Холодногірського району Харкова Максима Мусєєва, пише Главком.

За інформацією СБУ, чиновник має подвійне громадянство і зараз переховується у Росії.

Служба безпеки України викрила голову одного з районних адміністрацій Харкова, завербованого російськими спецслужбами. Також стали відомі подробиці щодо цієї особи.

За інформацією СБУ, чиновник має подвійне громадянство і зараз переховується у Росії. Чоловікові оголошено про підозру за статтею 111 КК «Державна зрада», також готується його оголошення у розшук.

«Чиновник під час перебування у 2015 році на території тимчасово окупованої Республіки Крим потрапив у поле зору ФСБ РФ і був ними завербований. Зустрічі з кураторами відбувалися як на території РФ, так і в третіх країнах», ‒ повідомив на брифінгу заступник Голови СБУ Віктор Кононенко.

За його словами чиновник, який має допуск до державної таємниці, також активно використовував для спілкування з росіянами електронну пошту та видані кураторами засоби мобільного зв’язку із спеціальними додатками.

Крім того, за ініціативою посадовця у Харкові були створені «альтернативні» спілки ветеранів АТО.

Вони займались не допомогою ветеранам війни на сході, а вимаганням грошових коштів з підприємців міста», ‒ підкреслив Віктор Кононенко.

Через діяльності цих псевдоспілок також збиралась, систематизувалась та передавалась голові адміністрації інформація щодо особистих даних учасників антитерористичної операції. Він накопичував отриману інформацію на електронних пристроях для подальшої передачі спецслужбам РФ з використанням заздалегідь відпрацьованих каналів електронного зв’язку.

Співробітники спецслужби задокументували, що райадміністрація під керівництвом зловмисника фактично саботувала Укази Президента із забезпечення «черг» мобілізації на території району.

Share

One Comment

  1. Annita Faustino

    I simply want to say I am all new to blogging and site-building and truly savored this page. Most likely I’m planning to bookmark your site . You actually have remarkable well written articles. Bless you for revealing your web-site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.