Як «жінка третього тисячоліття» пальто в гардероб здавала

Всі ми звикли, що в нашій країні депутатський мандат забезпечує недоторканість та дає можливість поводитись по-хамськи.

Керівні особи інколи дозволяють собі надто багато, але ще гірше поводяться їх родичі.

Так, як повідомляє «Ulvovi.info», нещодавно мережею ширилось відео, де генеральний прокурор України Юрій Луценко танцює із собакою. Відео було дивним та трохи спантеличило всіх, хто його бачив. Але один коментар, який залишили під відео, був найвлучнішим. У ньому зазначили, що з такою дружиною, генпрокурора можна зрозуміти.

Дружина в Юрія Луценка справді не подарунок.

В соціальних мережах уже активно обговорюють новий «вчинок» дружини Юрія Луценка. Дивна ситуація днями склалась у Міжнародному конгрес-центрі, куди завітала Ірина Луценко.

Усе розпочалось ще з гардеробу. Жінка віддала своє пальто, гардеробниця натомість, як це ведеться, вручила Ірині Луценко номерок від вішака.

Жінка досить бурхливо зреагувала на це й зазначила, що її впізнають у гардеробі й без номерка, який вона показово залишила на столі.

Виходить, якщо знаєш Ірину Луценко в обличчя, то маєш знати і її пальто.

Гардеробниці теж не змовчали. Вони зазначили, що статус дружини генерального прокурора не дає права поводитись по-хамськи. Одна гардеробниця також сказала, що це, мабуть, нова мода в керівних колах.

Користувачів обурив цей вчинок. Писали різне, але всі зійшлись в одному – цей вчинок ніяк не прикрасив Ірину Луценко.  У мережі навіть жартували, що якщо пальто таке ж «красиве», як і дружина генпрокурора, то його гріх не впізнати.

А дехто навіть зазначив, що так може поводитись тільки жінка із третього тисячоліття.

Share

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.