Якщо бойовики не відведуть війська, потрібно наступати: Генерал упевнений — зможемо перемогти

«Розбити ворога і зайняти його позиції!» Український генерал спрогнозував зрив відведення військ на Донбасі

Колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Юрій Думанський заявив, що українська армія зможе повернутися на свої позиції, якщо терористи не відведуть війська на Донбасі.

В інтерв’ю «Апостроф» він пояснив, що залишиться відповідна система спостереження, система розвідки, створюється система вогню, інженерні системи, які не дають можливості противнику просто так парадним кроком пройти.

«Плюс створюється відповідний резерв — група, яка по сигналу по відповідних маршрутах висунеться та забере оборонні позиції там, де це буде потрібно.

Ніхто не зайде на наші позиції, тому що в такому випадку ворог буде під вогневим впливом. Все що говорять інші — міф, який поширюють некомпетентні люди», — зазначив генерал.

За його словами, якщо Україна опиниться під вогневим впливом, то потрібно наступати.

«Тоді нам потрібно не займати свої рубежі, а здійснювати наступальну операцію, розбити ворога і зайняти його позиції.

Якщо ми виконаємо умови розведення, а вони ні, тоді які питання — отримуйте відповідь. Ми говоримо, що армію вже побудували, що вона у нас готова до активних дій», — підсумував Думанський.

Як повідомляв OBOZREVATEL, розведення сил на Донбасі відкладається через те, що терористи обстріляли ділянку біля Золотого.

Share