Якщо в Россії з піною на губах доводять, що вони нічого подібного не робили, значить — робили. Саме вони і саме те, в чому їх звинувачують

В МЗС РФ заперечили підготовку провокацій у Греції.

МЗС РФ заперечило повідомлення грецької газети Kontra News про те, що Москва готує заворушення в Салоніках у вересні під час проведення міжнародної виставки-ярмарку.

Про це йдеться в повідомленні міністерства, пише Європейська правда.

«Посилаючись на анонімне джерело в спецслужбах Греції, видання стверджує, що деякі грецькі банди вуличних хуліганів, що фінансуються з чорних кас Путіна, ведуть підготовку до протестних акцій в Салоніках під час відкриття там у вересні щорічної Міжнародної міжгалузевої виставки-ярмарку», — йдеться у повідомленні

За даними газети, заворушення планувалося приурочити до відвідування виставки прем’єр-міністром Греції Алексісом Ципрасом, віце-президентом США Майком Пенсом та главами урядів балканських країн.

Метою такої акції повинна була стати дискредитація угоди між Афінами і Скоп’є про перейменування Македонії в Республіку Північна Македонія.

«В матеріалі грецької газети Kontra News немає ні слова правди, — зазначили в МЗС РФ. — Нагадаємо грецьким псевдожурналістам про існування дійсно вартих уваги інформаційних приводів з області двосторонніх відносин».

Нагадаємо, у липні Греція вирішила вислати двох російських дипломатів за звинуваченням у наданні коштів протестним групам, що виступають проти угоди, яка має покласти край давній суперечці Греції з сусідньою Македонією.

Греція також заблокувала в’їзд в країну іншим російським чиновникам.

Share

One Comment

  1. Ta Feimster

    I just want to say I’m beginner to weblog and honestly loved this web-site. Very likely I’m going to bookmark your site . You absolutely come with tremendous well written articles. Thanks a lot for sharing with us your website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.