Якщо в Россії з піною на губах доводять, що вони нічого подібного не робили, значить — робили. Саме вони і саме те, в чому їх звинувачують

В МЗС РФ заперечили підготовку провокацій у Греції.

МЗС РФ заперечило повідомлення грецької газети Kontra News про те, що Москва готує заворушення в Салоніках у вересні під час проведення міжнародної виставки-ярмарку.

Про це йдеться в повідомленні міністерства, пише Європейська правда.

«Посилаючись на анонімне джерело в спецслужбах Греції, видання стверджує, що деякі грецькі банди вуличних хуліганів, що фінансуються з чорних кас Путіна, ведуть підготовку до протестних акцій в Салоніках під час відкриття там у вересні щорічної Міжнародної міжгалузевої виставки-ярмарку», — йдеться у повідомленні

За даними газети, заворушення планувалося приурочити до відвідування виставки прем’єр-міністром Греції Алексісом Ципрасом, віце-президентом США Майком Пенсом та главами урядів балканських країн.

Метою такої акції повинна була стати дискредитація угоди між Афінами і Скоп’є про перейменування Македонії в Республіку Північна Македонія.

«В матеріалі грецької газети Kontra News немає ні слова правди, — зазначили в МЗС РФ. — Нагадаємо грецьким псевдожурналістам про існування дійсно вартих уваги інформаційних приводів з області двосторонніх відносин».

Нагадаємо, у липні Греція вирішила вислати двох російських дипломатів за звинуваченням у наданні коштів протестним групам, що виступають проти угоди, яка має покласти край давній суперечці Греції з сусідньою Македонією.

Греція також заблокувала в’їзд в країну іншим російським чиновникам.

Share

3 Comments

  1. Ta Feimster

    I just want to say I’m beginner to weblog and honestly loved this web-site. Very likely I’m going to bookmark your site . You absolutely come with tremendous well written articles. Thanks a lot for sharing with us your website.

  2. Salvatore Popham

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.