Янукович живе в інформаційному вакуумі: його пропозиція по обміну військополоненими була сприйнята, як «пук у калюжу»

Обмін полоненими: Янукович розповів про можливу пропозицію Путіну.

Москва вже не раз зривала обміни полоненими і постійно відмовляється від пропозицій Києва.

Звинувачений у зраді і пособництві у веденні агресивної війни проти України втікач і екс-президент Віктор Янукович заявив, що готовий зробити пропозицію президенту РФ Володимиру Путіну з обміну полоненими між Україною і Росією за формулою «всіх на всіх».

Про це він сказав під час прес-конференції в Москві, пише Сегодня.

За його словами, він готовий ініціювати це питання перед російським лідером, але за принципом «всіх на всіх».

«Один раз, не ділити на «більше», «менше» – хто менше поміняє, а хто більше – це не ринок, це живі люди … Всіх на всіх – з української сторони, з російської – звільнили і на цьому закінчили.

При необхідності, якщо буде така ініціатива з української сторони, я готовий переговорити з президентом Росії Володимиром Путіним і внести таку пропозицію», – сказав Янукович.

Відзначимо, що українська сторона регулярно робила пропозиції Москві з обміну заручниками, в тому числі з помилуванням росіян, засуджених за тероризм, заради повернення українців, яких захопили незаконно або які потрапили в полон на Донбасі.

Серед іншого, Київ на кожному раунді переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську піднімає питання обміну полоненими. І ось недавно Росія знову відмовилася від своїх, відмовившись міняти їх на українців.

24 січня, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко звернулася до родичів засуджених в Україні росіян і закликала вимагати від президента РФ негайного обміну їхніх родичів на українських політв’язнів.

Політик зачитала в кулуарах ПАРЄ список імен 25 росіян, засуджених в Україні за тероризм і злочини проти територіальної цілісності і суверенітету України.

Раніше Геращенко розповідала про зірвані обміни полоненими в 2018 році.

Між Україною і Росією зірвалося два-три обміни полоненими – додому могли повернутися в’язні бойовиків з окупованих територій Донбасу. За її словами, один раз це трапилося через зайві слова однієї людини.

Share