Є така партія! І така, і така! Загалом в Україні зареєстровані 352 партії. Перед виборами очікується великий розпродаж: На які назви попит буде найбільшим?

«Партії в Україні продають під вибори».

Міністерство юстиції звернулося до суду з проханням анулювати реєстрацію 49 політичних партій. У список увійшли ті, що 10 років не висували своїх кандидатів на президентських і парламентських виборах.

Серед них «Пора», «Єдність», «Кияни передусім», Соціал-демократична партія, Партія ветеранів Афганістану. Загалом в Україні зареєстровані 352 партії, пише політолог Тарас ЗАГОРОДНІЙ у журналі Країна.

Партії в Україні ПРОДАЮТЬ ПІД ВИБОРИ. У найкращі часи давали 100 тисяч доларів. Зараз за партію з осередками платять 50 – 60 тисяч. Цьому бізнесу 20 років.

Зареєструвати партію людині з вулиці НЕМОЖЛИВО. Навіть Саакашвілі, який боровся з олігархами, її купив.

Нові обличчя парламенту заробляють на квартири і стають гієнами, проти яких нещодавно боролися.

Нинішня політична система заважає розвитку країни. Хоч під тиском суспільства в ній уже немає тотальної кругової поруки.

Люди ПОЧАЛИ ДУМАТИ ПРО РЕПУТАЦІЮ.

Потрібно два тури мажоритарної системи, знизити прохідний бар’єр у парламент і запровадити голосування через інтернет.

Є ризики. Але на голосуванні побачимо людей, які НІКОЛИ НЕ ХОДИЛИ НА ВИБОРИ.

Share

One Comment

  1. Mario Pfeifer

    I simply want to mention I’m all new to weblog and truly liked this web site. Probably I’m planning to bookmark your blog . You certainly have good posts. Kudos for revealing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.