Євген — Вальтеру: «Ваша Зовнішня розвідка, яка володіє всією інформацією про війну на Донбасі, скаже, що слід зробити з вашою «формулою»

Не вuтрuмав! Гнiвнuй лист Марчука Штайнмайєру пiдкoрuв мeрeжy: «У мене пuтaння до шaнoвнoгo пана …»

Екс-прем’єр, екс-глава СБУ і Міноборони Євген Марчук був представником України у Тимчасовій контактній групі на Мінських переговорах. Видно, наболіло генералу. Отож і оприлюднив листа німецькому політику.

Лист передрукував ресурс Точка зору.

«У мене питання до пана Вальтера Штайнмайера..

Чи пам’ятає шановний пан Президент ФРН, коли відбулися перші демократичні вибори в Західній Німеччині, тобто в ФРН без НДР, після закінчення Другої світової війни в 1945 році?

Коли був обраний перший парламент, який, у свою чергу, обрав першого канцлера ФРН Конрада Аденауера.

Чи пам’ятає пан Президент, що в цих перших після війни виборах в його країні брали участь 10 дуже різних політичних партій, в тому числі і його рідна СДПН, і навіть так звані незалежні, які набрали майже півтора мільйона голосів.

Незважаючи на те, що пан Штайнмайер народився тільки через 7 років після цих перших виборів в Західній Німеччині, він як видатний європейський політик добре знає історію своєї країни і точно знає, що перші демократичні вибори в його рідній ФРН відбулися 14 серпня 1949 року.

Тобто тільки через 4 роки після закінчення війни. І я впевнений що пан Штайнмайер добре знає, чому на підготовку і проведення цих перших виборів потрібно було трохи більше 4 років.

У зв’язку з цим у мене питання до досвідченого європейського політика пана Штайнмайера.

– Ви дійсно призабули, що на початку необхідно було всеосяжне припинення вогню, глибока демілітаризація, демократизація суспільного життя, а тільки потім-потім істинно демократичні вибори?

Я вже не кажу про Нюрнберзький (або тепер Гаазький). трибунал.

Пан Штайнмаєр, у нас вже 6-ий рік йде війна з Росією, маскована нею під наш внутрішній конфлікт.

Викличте начальника зовнішньої розвідки (Bundesnachrichtendienst) Вашої країни і вимагайте повну доповідь про війну на українському Донбасі.

Думаю, пані Меркель заперечувати не буде.

Пан Бруно Кааль (Dr. Bruno Kahl) очолює вашу Зовнішню розвідку вже три роки і повинен володіти інформацією, що дійсно відбувається на сході України, де вже 6-ий рік йде реальна війна в Європі.

Правда, для детальної доповіді викличте і його заступника генерал-майора Вернера Щесни (Generalmajor Werner Sczesny), який курирує в розвідці військові питання.

Він вже точно знає всі потрібні Вам деталі про цю війну.

Мені важко повірити, що вони хоч якось брали участь в підготовці того вашої пропозиції пану Лаврову, яке росіяни назвали «формулою».

Може керівники Зовнішньої розвідки Вашої країни, які знають реалії нашої п’ятирічної війни з Росією, підкажуть, що Вам потрібно зробити з цієї Вашою «формулою».

Share