Їм це не треба, віддайте інвалідам: У 4-х санаторіях Верховної Ради, що утримуються нашим коштом, за рік відпочило лише три нардепи

У 2018 році лише троє чинних народних депутатів України відпочили в закладах, які перебувають в сфері управління Верховної Ради.

Таку інформацію надав апарат парламенту у відповідь на інформаційний запит Комітету виборців України, повідомили “Новинарні” у КВУ.

Апарат ВРУ повідомив, що наразі в сфері управління Верховної Ради перебувають такі заклади: державні підприємства “Пансіонат матері та дитини “Таврійські зорі” та “Готельно-оздоровчий комплекс “Затока”, що розташовані в місті Скадовськ Херсонської області, а також бази відпочинку “Конча-Заспа” і “Пуща-Водиця” в Києві.

У 2018 році в цих закладах відпочивали разом із сім’ями лише три нардепи поточного VIII скликання: Микола Люшняк (БПП), Ігор Артюшенко (БПП) та Костянтин Матейченко (“Народний фронт”).

Також у них відпочили два народні депутати колишніх скликань: Тамара Прошкуратова (СДПУ(о), 2002-2006 рр.) та Ольга Гінзбург (Компартія, 1998-2006 рр., голова Держархіву 2008-2014 рр.).

Зазначається також, що минулого року в санаторіях Верховної Ради офіційно відпочили чотири народні депутати VIII скликання.

“Існування спеціальних санаторіїв Верховної Ради є недоцільним.

Такі санаторії були популярні в СРСР, але зараз в них немає жодного сенсу.

Враховуючи низьку зацікавленість нардепів у відпочинку в цих закладах, їх було б логічно продати на відкритому конкурсі”, – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Share

One Comment

  1. Shandra Riston

    I just want to mention I am very new to blogging and honestly liked your website. Likely I’m planning to bookmark your blog . You amazingly have terrific articles and reviews. Regards for sharing with us your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.