Їм це не треба, віддайте інвалідам: У 4-х санаторіях Верховної Ради, що утримуються нашим коштом, за рік відпочило лише три нардепи

У 2018 році лише троє чинних народних депутатів України відпочили в закладах, які перебувають в сфері управління Верховної Ради.

Таку інформацію надав апарат парламенту у відповідь на інформаційний запит Комітету виборців України, повідомили “Новинарні” у КВУ.

Апарат ВРУ повідомив, що наразі в сфері управління Верховної Ради перебувають такі заклади: державні підприємства “Пансіонат матері та дитини “Таврійські зорі” та “Готельно-оздоровчий комплекс “Затока”, що розташовані в місті Скадовськ Херсонської області, а також бази відпочинку “Конча-Заспа” і “Пуща-Водиця” в Києві.

У 2018 році в цих закладах відпочивали разом із сім’ями лише три нардепи поточного VIII скликання: Микола Люшняк (БПП), Ігор Артюшенко (БПП) та Костянтин Матейченко (“Народний фронт”).

Також у них відпочили два народні депутати колишніх скликань: Тамара Прошкуратова (СДПУ(о), 2002-2006 рр.) та Ольга Гінзбург (Компартія, 1998-2006 рр., голова Держархіву 2008-2014 рр.).

Зазначається також, що минулого року в санаторіях Верховної Ради офіційно відпочили чотири народні депутати VIII скликання.

“Існування спеціальних санаторіїв Верховної Ради є недоцільним.

Такі санаторії були популярні в СРСР, але зараз в них немає жодного сенсу.

Враховуючи низьку зацікавленість нардепів у відпочинку в цих закладах, їх було б логічно продати на відкритому конкурсі”, – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Share

3 Comments

  1. Shandra Riston

    I just want to mention I am very new to blogging and honestly liked your website. Likely I’m planning to bookmark your blog . You amazingly have terrific articles and reviews. Regards for sharing with us your blog.

  2. Lyn Cucvas

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.