З 2014-го — на передовій, а в цю ніч куля ворога не залишила йому шансів. Донці старшого солдата Рацуна залишаться лише фото і пам’ять про татову посмішку

Напередодні Різдва 93 бригада Холодний Яр знову понесла важкі втрати.

Сьогодні вночі на Луганщині постріл окупанта обірвав життя нашого бійця — старшого солдата Рацуна Сергія Петровича. Як і загиблий Герман Соловйов, Сергій Рацун був механіком-водієм одного з механізованих батальйонів. Він отримав кульове поранення у голову, яке виявилося несумісне з життям.

Боєць знаходився на бойовій позиції в окопі. Сергій був у засобах захисту, але, на жаль, вони не врятували.

Це невимовна втрата для нашої бригади і для країни в цілому. Адже пішов з життя наш захисник, що з 2014 року виборює українську державу в проросійських бандформувань.

Сергію було 43 роки. Він був родом із села Москвитяновка Хмельницької області.

Мобілізувався на початку 2014 року до лав 128-ї окремої гірсько штурмової бригади, воював у Дебальцево. У травні 2016 приєднався до 93 бригади, брав участь у боях у Кримському, Новотроїцькому, а також біля Авдіївки, постійно подовжуючи контракт.
Цього року брав участь у навчаннях Combined Resolve у Німеччині.
Побратими пригадують Сергія як дуже веселу й оптимістичну людину. Він був дуже товариським, жартівливим і ніколи не сумував. Дуже гордився донькою Софійкою, фото якої стояло на заставці смартфону. Також у Сергія залишилися мама і брат.

Бригада висловлює глибокі співчуття рідним Сергія. Ми сумуємо разом з вами. Слава Герою!

Share