З ким збираються воювати? ЗМІ підрахували, що на кожного нардепа приходиться 156 стволів

87 депутатів Верховної Ради володіють 323 одиницями вогнепальної зброї, що становить 18% від усієї зареєстрованої в Україні зброї у 2016 році.

Про це повідомляє Bihus.Info, пише Новинарня.

Зазначається, що згідно щорічних декларацій за 2016 рік, найбільшим любителем зброї серед депутатів виявився Нестор Шуфрич, який вказав колекцію зі 156 одиниць вогнепальної зброї.

На другому місці опинився його колега -“опоблоківець” Михайло Добкін. У його декларації – 18 мисливських рушниць та карабінів з оптичними прицілами та навіть приладами нічного бачення таких марок як Cosmi, Holland & Holland, Krieghoff, Petter Hofer і J. Koschat.

За даними видання, в трійку володарів найбільшої колекції зброї потрапив і нардеп Геннадій Бобов. Він володіє трьома гладкоствольними рушницями Krieghoff, Merkel, Winchester, трьома мисливськими карабінами на базі автомата Калашнікова, гвинтівкою Walther G22, карабіном Browning BAR і травматичним пістолетом Форт 12Р.

На четвертому місці – Віталій Хомутиннік із 6 мисливськими рушницями та карабінами SCAR, Blaser, Lebeau-Courally, Merkel і Sauer.

І замикає п’ятірку лідерів Юрій Мірошниченко. У його декларації – 5 мисливських гвинтівок марок H-S Precision, Mauser і Dakota.

Також повідомляється, що 63 чинних народних депутати значаться у списках нагороджених вогнепальною зброєю адміністрацією президента та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, але в їхніх деклараціях вона не значиться.

Журналісти зазначають, що у якості нагород депутати отримували не лише пістолети, а й автоматичну зброю.

“Наприклад, чотирьом нардепам-“радикалам” – Олегу Ляшку, Сергію Скуратовському, Олексію Ленському та Сергію Рибалці – Аваков вручив пістолети-кулемети МР5, а “нарфронтіцям” Юрію Березі та Сергію Пашинському – автомати “Форт 224″”, – повідомляють у виданні.

При цьому зазначається, щонайбільш “вшанованим” виявився Ігор Котвіцький – він отримав аж 6 пістолетів Smith&Wesson, АПС, Маузер, Glock 17, Форт 9, Форт 17 і Форт 21, ставши абсолютним рекордсменом серед нагороджених.

Також повідомляється, що найозброєнішою парламентською фракцією став “Опозиційний блок” – його депутати задекларували 188 одиниць вогнепальної зброї.

Ще 40 нагородних стволів “знаходяться у підпіллі” в “Народного фронту” (тобто не фігурують у деклараціях).

На третьому місці – Блок Петра Порошенка із 27 нагородними “підпільними” пістолетами.

Зазначається, що близько 18% усієї задекларованої у 2016 році зброї припадає саме на народних депутатів, 87 яких володіють 323 одиницями вогнепальної зброї.

Share

One Comment

  1. Marquis Rieff

    I simply want to mention I’m new to blogging and definitely liked your web-site. Likely I’m planning to bookmark your blog . You really come with good stories. Bless you for revealing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.