«За бойову співдружність» з ФСБ! Призначений Зеленським голова зовнішньої розвідки має нагороду від російської служби безпеки і свого часу «спонсорував» «95 квартал»

Підготовка здачі України: в мережі розгорівся скандал через медаль топ-силовика

Голова зовнішньої розвідки, народний депутат від фракції «Батьківщина» Владислав Бухарєв потрапив в скандал через свою медаль ФСБ «За бойову співдружність», пише Апостроф.

Своїм «фі» з цього приводу українці діляться в соціальних мережах.

«Йде повномасштабна підготовка здачі України раші», «Хто б сумнівався кого наберуть», «Пішло захоплення СБУ ФСБшниками знову. Вони вирішили, що в цей раз краще підготовлені», «Так може краще всі таємниці і секрети України поштою в ФСБ відправити відразу», «Путін ставить лайк», — пишуть в мережі.

При цьому, сам Бухарєв в Facebook пояснив, що його цією медаллю нагородили 10 років тому за участь в міжнародній операції по запобіганню переправлення великої партії наркотиків з країн Латинської Америки до Європи. У цій операції, за його словами, було задіяно представників спецслужб різних країн, в тому числі США, Росії, Європи, Нікарагуа.

Але й це ще не все! Бухарєв дав привід для ще одного скандалу в соцмережах.

Мережі вразили нові деталі про топ-силовика Зеленського і «Квартал 95»

Новий глава Служби зовнішньої розвідки України Владислав Бухарєв, нардеп від «Батьківщини», заснував на своєму окрузі безкоштовний фестиваль з виступами «Кварталу 95».

Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook журналістка Христина Бердинських.

«Соцмережі — це, звичайно, рай для журналістів для пошуку інформації. Я тут за 5 хвилин провела міні-дослідження про Владислава Бухарєва, народного депутата «Батьківщини», якого сьогодні призначили новим главою СВР. Бухарєв обраний в Раду по мажоритарному округу Сумської області.

Він уродженець міста Лебедин Сумської області.

Вже 5 років поспіль на окрузі Бухарєва, в селищі Підопригори Сумської області, влітку проходить безкоштовний концерт «95 кварталу». Зараз це вже не просто концерт, а цілий фестиваль і називається він Kvartal fest», — пише Бердинських .

У місцевій пресі також зустрічається інформація про те, що перший безкоштовний концерт «Кварталу» в 2015 році зібрав в селищі 100 тисяч глядачів. Як стверджувалося, ініціатором заходу виступив нардеп Владислав Бухарєв.

«Цікаво, в цьому році глава СЗР приїде на свій колишній округ і фестиваль, який він заснував у 2015-му році?», — цікавиться журналістка.

Один із місцевих жителів у коментарях доповнив пост журналістки:

«…Він їх до нас тягає ще з 2007 року, коли був начальником податкової міліції України. От з якого б дива вони за безкоштовно до нас приїздили? Ні на які думки стосовно взаємовідносин та податків не наводить?»

І третій штрих до портрету Бухарєва.

Новопризначений голова Служби зовнішньої розвідки минулого року зробив своїй доньці Юлії два подарунки загальною вартістю на 15 мільйонів 450 тисяч гривень.

Такі дані містить декларація Бухарєва за 2018 рік.

Однією з перших увагу на декларацію чиновника звернула журналістка Крістіна Бердинських.

До призначення на посаду голови Служби зовнішньої розвідки Бухарєв був депутатом Верховної Ради фракції «Батьківщини». Загалом його зарплата на цій посаді та виплати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за 2018 рік склала трохи менше за 818 тисяч гривень.

Share