За тебе помстилися, Василю! Снайпера бойовиків «Морячка», що випустив підступну кулю, наші бійці відправили у пекло

Українські військові відправили у пекло убивцю Василя Сліпака.

Оперний співак став Героєм України посмертно.

Черговий бойовик з російсько-терористичних формувань на окупованій частині Донбасі отримав по заслугах та був ліквідований українськими військовими.

Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц, пише Знай.ua.

За словами військового, у неділю, 9 грудня, терорист Денис Єфременко на прізвисько «Морячок» був ліквідований силами ЗСУ.

При цьому Анатолій повідомляє, що за попередньою інформацією, саме цей «Морячок» є вбивцею відомого бійця та оперного співака Василя Сліпака.

Український оперний співак Василь Сліпак загинув у 2016-му році під селищем Луганське Донецької області.

Як розповів Громадському один із військових ДУК ПС, який був у бою разом зі Сліпаком, оперний співак загинув біля селища Луганське близько 6 години ранку від пострілу снайпера з великокаліберної гвинтівки.

«Була атака з боку Дебальцевого. Спочатку по позиціях військових ЗСУ стріляли з артилерії, пізніше пішли танки і піхота. Сліпак сидів за кулеметом. Крім нього снайпер підстрелив двох військових, стан середньої важкості», — розповів військовий.

Василь Сліпак – оперний співак, який 20 років жив у Франції. Однак за покликом серця і став на захист України в складі 7-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу.

Василь Сліпак був вихованцем Львівської хорової капели «Дударик», закінчив Львівську консерваторію.

Share