Забрала Антарктика: Зниклих учених знайшов пілот вертольота. Що ж з ними трапилося? Відповіді немає

В Антарктиці трагічно загинули вчені, які рятували базу.

Їх тіла виявив пілот вертольота.

Антарктиці трагічно загинули вчені, які рятували базу, передає Знай.ua.

На дослідницькій станції США «Мак-Мердо» загинули двоє людей. За даними Національного наукового фонду Америки, мова йде про співробітників бази, котрі виконували планове технічне обслуговування системи пожежогасіння в будівлі на горі Ньюуолл в Сухих долинах.

Їх тіла виявив пілот вертольота, який доставив їх на гору.

«Він підійшов до будівлі і виявив двох робочих без свідомості всередині на підлозі. Один був мертвий на місці події, інший був доставлений в медичну клініку Мак-Мердо і незабаром після цього помер», — наголошується в повідомленні.

Причини їхньої смерті поки не назвали. Слідів насильства не виявлено. Особи загиблих також не розкриваються, їх родичам вже повідомили про це то, що сталося.

Мак-Мердо — найбільше поселення в Антарктиці з населенням близько 1200 чоловік, є найбільшою дослідною станцією на континенті.

Станція складається із близько 85 будівель: адміністративні будівлі, гуртожитки, пожежні частини, енергетичні станції, станції очищення води, пристань, будівля радіозв’язку, магазини і склади.

Всі вони поєднанні між собою водопровідними і каналізаційними комунікаціями.

У листопаді 1991 року було відкрито Центр Науки й Інженерії імені Альберта П. Крері (англ. Albert P. Crary Science and Engineering Center) загальною площею 46,000 квадратних футів (4 273.5 м²).

За десять миль від станції розташований аеродром Вільямс Філд.

Share