Займався «ультрас» «Шахтаря», прострелив ногу конкуренту на посаду, вважався «сірим кардиналом»: Хто такий Трапезников, який нині очолив “ДНР”

“Менеджер Ахметова по лінії Путіна”. Хто такий Трапезников, який очолив “ДНР”.

Новим тимчасовим “головою” сепаратистського угруповання “ДНР” проголошений Дмитро Трапезников, який досі був “віце-прем’єр-міністром ДНР”.

На екстрених зборах 31 серпня так званий “штаб територіальної оборони ДНР” прийняв рішення про те, що Трапезников займе місце загиблого Олександра Захарченко.

Про це повідомляють інтернет-ресурси сепаратистів, пише Новинарня.

Як пишуть ЗМІ Донеччини, “головою ДНР” міг також стати “міністр зборів і доходів” Олександр Тимофєєв, проте, за попередньою інформацією, він серйозно травмований в результаті того ж вибуху в донецькому ресторані “Сепар”, де був убитий Захарченко.

Дмитро Трапезников найбільше відомий тим, що обіймав посаду менеджера з розвитку фан-руху ФК “Шахтар” (Донецьк) – із 2001 по 2005 рік, опікувався організацією турнірів з міні-футболу серед уболівальників тощо.

За даними офіційного сайту сепаратистів, Трапезников Дмитро Вікторович народився 12 квітня 1981 року в місті Краснодар (РФ). У Донецьк із батькам переїхав 1982 року.

Першу вищу освіту з відзнакою отримав в Донецькій академії будівництва і архітектури в 2004 році. Крім того, має ще дві вищі освіти: менеджер-економіст і юрист.

Після роботи в ФК “Шахтар” працював у різних бізнес-структурах Донбасу. При президенті Януковичу – в 20102012 роках – був заступником голови райради Петровського району Донецька.

У вересні 2014 року, після початку війни, став незаконним головою “адміністрації Тельманівського району” від бойовиків “ДНР”.

Крім “віце-прем’єра” у так званій “раді міністрів ДНР”, Трапезников обіймав посаду “начальника управління внутрішньої і зовнішньої політики адміністрації глави ДНР”.

Деякі ЗМІ називають його куратором підприємства “Продвижение”, яке контролює рекламу в ОРДО, зокрема політичні білборди.

Журналіст-переселенець із Донецька Денис Казанський, коментуючи призначення Дмитра Трапезникова, припустив, що це людина Ріната Ахметова.

“Цікаве призначення, враховуючи, що чоловік кілька років працював менеджером в ФК “Шахтар”, а також був до війни заступником голови Петровського району (округ Миколи Левченка)”, – написав Казанський у “Фейсбуці”.

“Ріната Леонідовича можна вітати?” – додав він.

“Новости Донбасса” тим часом нагадують, що глава незаконного збройного формування “Восток” в ОРДО Олександр Ходаковський раніше називав Трапезникова “сірим кардиналом”.

“У нас віце-прем’єр Дмитро Трапезников, якого я весь час вважав прес-секретарем “Шахтаря”, а він взагалі виявився креативником, що відповідав за фанатський рух.

І ця людина зараз набрала такої сили, конкурує з паном Тимофєєвим (т. зв. “міністр доходів і зборів ДНР” Олександр Тимофєєв “Ташкент” – “Н”), який у нас вважається чи не сильнішим за самого Олександра Захарченка.

А він сидить, він посаджений по лінії адміністрації російського президента і сидить самовдоволений.

Це він прострелив ногу [Максиму] Лещенкові (глава адміністрації ватажка “ДНР”) в пориві конкурентної боротьби… Чоловік постраждав, зараз його не видно не чутно, але Трапезников у нас сірий кардинал”, – розповідав про нього Ходаковський у грудні 2016 року.

“Давно ходили чутки, що в “ДНР” теж замінять лідера слідом за “ЛНР”. Але мало хто вірив, що ця заміна буде такою радикальною”, – пише також Денис Казанський.

Share

4 Comments

  1. Davis Pillion

    I simply want to mention I am just beginner to blogging and really loved this web blog. Almost certainly I’m going to bookmark your blog . You certainly come with excellent article content. Cheers for sharing with us your blog.

  2. Jennette Gassoway

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.