Законопроект, направлений на розділення України: тих, хто виступив на захист української мови, «слуги народу» назвали «фашистами». Не нагадує російську риторику?

«Слуга» Гетманцев назвав «фашистами» тих, хто виступає на захист української мови

Після цих слів нардепа назвали ідіотом і ворогом і порадили їхати в Росію.

Народний депутат від «Слуги народу», голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев назвав «фашистами» тих, хто протестує проти скандального мовного законопроекту його колеги Максима Бужанського.

Відео зі словами «слуги» опублікував громадський діяч Сергій Стерненко.

«Ми всі розуміємо, що проект Бужанського — це проект про дискримінацію, а не проект про мову. Жодною мірою не утискається українська мова. Навпаки людям різних мов надаються рівні можливості. Тому я абсолютно підтримую цей законопроект. Він точно не вартий мітингів, і знову ворожнечі. Знову поділ людей на сорти. Цей фашизм, який був присутній протягом останніх років», — заявив Гетманцев.

«Я даю тобі підказку. Дивись, береш Бужанського, ще можеш Дубинського взяти, або когось з ОПЗЖ. Купуєте квитки на Москву, сідаєш і їдеш з України і більше ніколи не повертаєшся», — звернувся Стерненко до «слуги».

Він назвав нардепа «ідіотом» і «ворогом».

У той же час журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва написала в Facebook:

«Відкриваю, ким працював Гетманцев раніше. Помічник Володимира Сівковича — прямої агентури РФ, яка наплодила цілу мережу агентів замаскованих і прямих. Зараз відхаркуємо тих шаріїв і всяку клопівню.

Все ясно з Гетьманцевим. Така ж тварина як і Олег Волошин з ОПЗЖ, який волає, що ніякого суверенітету в України немає».

Нагадаємо, скандальний законопроект Бужанського полягає у скасуванні в законі вимоги про перехід учнів 5-11 класів російськомовних шкіл на українську мову навчання з 1 вересня 2020 року.

Бужанського внесли в базу «Миротворця» як «українофоба».

Скандальний мовний законопроект нардепа від «Слуга народу» Максима Бужанського є дискримінацією українців.

Про це сказала журналістка Тетяна Микитенко в ефірі Skrypin.ua

Деякі російськомовні громадяни, народжуючи дітей, не хочуть їх адаптувати до країни, в якій вони живуть. Яким у цих дітей буде майбутнє?, запитує журналіст.

«Ці закиди з серії «Моя дитина не зможе читати Чехова чи Гоголя в оригіналі» — це нонсенс.

Є дуже багато інших книг, які дитина теж не читає в оригіналі. І які ці люди не читали в оригіналі.

Дивлюся ці «захоплюючі» ток-шоу, в яких виходить Діана Панченко (ведуча телеканалу NewsOne, пов’язаного з Медведчуком. — Gazeta.ua) і каже «Ось російська література, це ж Достоєвський». І далі у неї білий шум. Тому що після Достоєвського і Пушкіна у неї закінчується асоціативний ряд.

Небажання монтувати свою дитину в успішне майбутнє держави, в якій ти живеш, з цим треба йти до психотерапевтів. І розбиратися: чому ти живеш в Україні і не хочеш, щоб твоя дитина навчалася і спілкувалася мовою цієї країни», — сказала Микитенко.

«Хочу нагадати, коли Макс Бужанський виходить і починає говорити, що він «проти дискримінації дітей». Так от якраз скасування української мови в школах — це і є дискримінацією українських дітей. Тому що професійно якісну освіту, професію без знання української мови все важче і важче знайти. Ці люди взагалі будуть поза функціонуванням суспільства. Тому що не будуть знати на достатньому рівні українську мову.

Тому якщо хтось і дискримінує українців, то це Бужанський», — зазначила журналістка.

17 липня у порядку денному Верховної Ради був законопроект нардепа Бужанського, який полягав у скасуванні в законі вимоги про перехід учнів 5-11 класів російськомовних шкіл на українську мову навчання з 1 вересня 2020 року.

Законопроект викликав дводенні протести громадськості під стінами парламенту. І його розгляд перенесли на осінь.

Законопроект просив винести на розгляд ВР голова партії «Слуга народу», нардеп Олександр Корнієнко.

Share