Замерзли? Начувайтеся: уже в п’ятницю в Україну повернеться 30-градусна спека

Вже в п’ятницю в Україну повернеться 30-градусна спека.

Відповідний прогноз погоди дала відомий синоптик Наталка Діденко.

За її словами, з 19 липня в Україні буде наростати спека. В цей день температуру 25-30 градусів покажуть градусники мешканців майже всіх українських областей.

На півдні, у Дніпропетровській і Кропивницький областях, а також на сході повітря прогріється вже до 33 градусів.

У Києві також відчутно потеплішає, протягом 19-21 липня очікується 25-28 градусів.

Короткочасні дощі з грозами найбільш ймовірні у п’ятницю, суботу та неділю на заході та півночі України. На решті території тиждень завершиться сухий сонячною погодою.

В Україну повертається літня спека. У найближчі дні стовпчики термометрів покажуть 31 градус, повідомляє і Український гідрометеорологічний центр.

Вже завтра спека “наблизитися” до півдня та сходу України, там буде 27-28 градусів. При цьому на більшій частині країни очікуються дощі з грозами. Опадів не буде, лише в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях, а також на території анексованого Криму.

18 липня повітря в середньому по Україні прогріється до 21-23 градусів, одночасно з цим на півдні і сході очікується до 29 градусів. Місцями – на заході та півночі України очікуються короткочасні опади.

19 липня в середньому по Україні вже 23-25 градусів і мінлива хмарність. Опади у вигляді дощів з грозами очікуються тільки на заході країни.

На півдні та сході до 29 градусів тепла.

20 липня на півдні і сході температура повітря підскочить до 30-32 градусів. На решті території країни 25-28 градусів.

У більшості регіонів пройдуть дощі з грозами.

Раніше синоптик Наталка Діденко повідомила, що над територією України «завис» антициклон Xandra, через нього на жителів більшої частини країни очікують дощі і локальні грози.

Однак з 19 липня в Україну повернеться спека.

Share